ZÁPAS
11.06.19 | 1. kolo | Misaki Matsuda | Zhuoma Ni Ma | 6-1, 6-1 | W15 Gimcheon | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Misaki Matsuda | Zhuoma Ni Ma | |
1. podanie % | 29/38 (76%) | 28/56 (50%) |
Vyhrané body z 1.podania | 22/29 (76%) | 14/28 (50%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/9 (78%) | 10/28 (36%) |
Vyhrané break-bally | 5/13 (38%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 32/56 (57%) | 9/38 (24%) |
Vyhrané body celkom | 61/94 (65%) | 33/94 (35%) |
Dvojchyby | 0 | 5 |
Esá | 0 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Zhuoma Ni Ma | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Misaki Matsuda | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Zhuoma Ni Ma | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Misaki Matsuda | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Zhuoma Ni Ma | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Misaki Matsuda | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Zhuoma Ni Ma | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Misaki Matsuda | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Zhuoma Ni Ma | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Misaki Matsuda | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Zhuoma Ni Ma | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Misaki Matsuda | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-1 | Zhuoma Ni Ma | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
Misaki Matsuda | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Misaki Matsuda vs. Zhuoma Ni Ma - Vzájomné zápasy
11.06.19 | 1. kolo | Misaki Matsuda | Zhuoma Ni Ma | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W15 Gimcheon | tvrdý |
Misaki Matsuda form & Zhuoma Ni Ma form
Misaki Matsuda - posledné zápasy
W35 Swan - tráva | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Emerson Jones | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Alana Subasic | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Natalie Gaft | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Mildura - tráva | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Alana Parnaby | 6-72, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Jelena Cvijanovic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
12.01.24 štvrťfinále | vs. Mananchaya Sawangkaew | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Yingqun Sun | 7-66, 2-0, Yingqun Sun - skreč | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Yatawee Chimchum | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Ena Shibahara | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Yuki Naito | 6-3, 5-1, Yuki Naito - skreč | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
30.12.23 semifinále | vs. Moyuka Uchijima | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.12.23 štvrťfinále | vs. Ekaterina Yashina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
28.12.23 2. kolo | vs. Akiko Omae | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
26.12.23 1. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Erika Sema | 6-4, 2-4, - Misaki Matsuda - skreč | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Alicia Smith | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
14.09.23 štvrťfinále | vs. Taylah Preston | 7-5, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Tenika Mcgiffin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Lisa Mays | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
08.09.23 štvrťfinále | vs. Anastasia Kovaleva | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Melisa Ercan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Salakthip Ounmuang | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Zhuoma Ni Ma - posledné zápasy
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Xiaowei Li | 6-4, 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Shenzhen - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Margot Phanthala | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Nanchang - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Na Dong | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Fang An Lin | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
20.06.23 kvalifik. | vs. Xin Tong Wang | 6-72, 1-4, - Zhuoma Ni Ma - skreč | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Pawinee Ruamrak | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Yiran Chen | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
13.06.23 kvalifik. | vs. Wushuang Zheng | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Hao Liang | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Lin Ma | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Diletta Cherubini | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.22 2. kolo kval. | vs. Eleonora Alvisi | 6-4, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
14.02.22 1. kolo kval. | vs. Francesca Miglio | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.02.22 2. kolo | vs. Kristina Dmitruk | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.02.22 1. kolo | vs. Ayumi Morita | 4-5, Ayumi Morita - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.02.22 1. kolo | vs. Ines Ibbou | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Carolin Raschdorf | 3-6, 7-65, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Oceane Babel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Feryel Ben Hassen | 6-3, 4-6, 10-12 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
03.01.22 2. kolo kval. | vs. Saki Imamura | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.01.22 1. kolo kval. | vs. Emira Stafford | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Evita Ramirez | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.21 1. kolo | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
23.11.21 kvalifik. | vs. Danielle Daley | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Tanuchaporn Yongmod | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.11.21 2. kolo | vs. Kristina Milenkovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.11.21 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.11.21 kvalifik. | vs. Xinxin Yao | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Mijeong Park | 7-62, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 3-6, 3-6 | detail zápasu |