ZÁPAS
27.01.23 | semifinále | Mirra Andreeva | Ranah Akua Stoiber | 6-3, 6-2 | Australian Open | tvrdý |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Ranah Akua Stoiber | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Mirra Andreeva | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Ranah Akua Stoiber | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mirra Andreeva | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Ranah Akua Stoiber | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Mirra Andreeva | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-30, 40-30 | ||
3-3 | Ranah Akua Stoiber | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mirra Andreeva | 4-3 | |
0-0, 0-15, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Ranah Akua Stoiber | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Mirra Andreeva | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Ranah Akua Stoiber | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mirra Andreeva | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 30-40[BP], A-40 | ||
3-0 | Ranah Akua Stoiber | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-40 | ||
Mirra Andreeva | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-30, A-40, 40-40 | ||
4-1 | Ranah Akua Stoiber | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40 | ||
Mirra Andreeva | 4-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Ranah Akua Stoiber | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Mirra Andreeva vs. Ranah Akua Stoiber - Vzájomné zápasy
27.01.23 | semifinále | Mirra Andreeva | Ranah Akua Stoiber | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Australian Open | tvrdý |
Mirra Andreeva form & Ranah Akua Stoiber form
Mirra Andreeva - posledné zápasy
Rouen - antuka | ||||
19.04.24 štvrťfinále | vs. Anhelina Kalinina | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.04.24 2. kolo | vs. Elina Avanesyan | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
15.04.24 1. kolo | vs. Nadia Podoroska | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Katie Volynets | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo | vs. Peyton Stearns | 2-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
21.01.24 4. kolo | vs. Barbora Krejcikova | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.01.24 3. kolo | vs. Diane Parry | 1-6, 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Ons Jabeur | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Bernarda Pera | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
05.01.24 štvrťfinále | vs. Linda Noskova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
04.01.24 3. kolo | vs. Arina Rodionova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
03.01.24 2. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo | vs. Diana Shnaider | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Leylah Annie Fernandez | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Dayana Yastremska | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Beijing - tvrdý | ||||
04.10.23 3. kolo | vs. Elena Rybakina | 6-2, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.10.23 2. kolo | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo | vs. Barbora Krejcikova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
30.09.23 kvalifik. | vs. Anna Kalinskaya | 6-0, 3-1, Anna Kalinskaya - skreč | detail zápasu | |
29.09.23 1. kolo kval. | vs. Kimberly Birrell | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Cori Gauff | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo | vs. Olivia Gadecki | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Cleveland - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Sloane Stephens | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo | vs. Tamara Korpatsch | 6-0, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Lausanne - antuka | ||||
26.07.23 2. kolo | vs. Anna Bondar | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo | vs. Dayana Yastremska | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
10.07.23 4. kolo | vs. Madison Keys | 6-3, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
09.07.23 3. kolo | vs. Anastasia Potapova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Barbora Krejcikova | 6-3, 4-0, Barbora Krejcikova - skreč | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Xiyu Wang | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu |
Ranah Akua Stoiber - posledné zápasy
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Nadine Keller | 2-5, - Ranah Akua Stoiber - skreč | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Katarina Stresnakova | 4-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Mara Guth | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Teodora Prisadnikova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Katarina Stresnakova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
13.01.24 semifinále | vs. Sonay Kartal | 0-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
12.01.24 štvrťfinále | vs. Valentina Ryser | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Ella Mcdonald | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Julie Belgraver | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Ella Mcdonald | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Isabella Walker | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.11.23 finále | vs. Carson Branstine | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
11.11.23 semifinále | vs. Milana Zhabrailova | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
10.11.23 štvrťfinále | vs. Marente Sijbesma | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Natalia Siedliska | Natalia Siedliska - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Adrienn Nagy | 7-5, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Gina Feistel | 5-7, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Gina Feistel | 1-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
29.09.23 štvrťfinále | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 6-4, 6-71, 6-1 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-1, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Amelia Waligora | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Viola Turini | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Sofia Costoulas | 3-6, 0-6 | detail zápasu |