ZÁPAS
14.09.20 | kvalifik. | Meritxell Boix Molla | Elizabeth Jurna | 6-1, 6-4 | W15 Melilla | antuka |
ŠTATISTIKY
Španielsko
10.08.04, 19 rokov
10.08.04, 19 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Estónsko
09.12.05, 18 rokov
09.12.05, 18 rokov
Meritxell Boix Molla vs. Elizabeth Jurna - Vzájomné zápasy
14.09.20 | kvalifik. | Meritxell Boix Molla | Elizabeth Jurna | 6-1, 6-4 | detail zápasu | W15 Melilla | antuka |
Meritxell Boix Molla form & Elizabeth Jurna form
Meritxell Boix Molla - posledné zápasy
W15 Valencia - antuka | ||||
05.12.22 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Lucia Ros Parres | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
15.11.22 kvalifik. | vs. Maria Andrienko | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Elisa Patta | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Andrea Palazon | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
02.11.21 kvalifik. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.11.21 2. kolo kval. | vs. Nina Rudiukova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Rocio Martinez Azcarraga | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Giulia Carbonaro | 3-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Alice Rame | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Chihiro Takayama | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. So-Ra Lee | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
10.02.21 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Las - antuka | ||||
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
17.09.20 2. kolo | vs. Maria Lota Kaul | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.09.20 1. kolo | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
14.09.20 kvalifik. | vs. Elizabeth Jurna | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Caitlyn Portela | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
Castellon - antuka | ||||
11.11.18 2. kolo kval. | vs. Gabriela Martinez Asensi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Maria Martinez Vaquero | 7-5, 1-6, 6-1 | detail zápasu |
Elizabeth Jurna - posledné zápasy
W15 Alcala - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Victoria Lazarova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Carlota Garcia Alonso | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Alejandra Ramirez Botella | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Matilda Mutavdzic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Valeriia Fomenko | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Daria Khomutsianskaya | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Lorena Solar Donoso | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
11.09.23 1. kolo kval. | vs. Baylen Brown | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Valladolid - tvrdý | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Fangran Tian | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Nahia Sanchez-Marin Garcia | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W100 Figueira - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Porto - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Daniela Seguel | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Don - koberec | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Maneva Rakotomalala | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Aryana Bartlett | 6-1, 6-75, 10-5 | detail zápasu | |
09.07.23 2. kolo kval. | vs. Pilar Astigarraga Harper | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Cantanhede - koberec | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
W40 Palma - tvrdý | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Morvayova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Madrid - tvrdý | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Stresnakova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Setubal - tvrdý | ||||
06.06.23 kvalifik. | vs. Indira Lepage | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Alejandra Ramirez Botella | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Malaga - tvrdý | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Amelie Van Impe | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monzon - tvrdý | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Karine Marion Job | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25+H Tossa - koberec | ||||
01.05.23 kvalifik. | vs. Nahia Berecoechea | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Linn Goerdes | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Oeiras - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Eri Hozumi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Aaddi Gupta | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
28.11.22 kvalifik. | vs. Tilde Stromquist | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Amalia Suciu | 6-2, 6-3 | detail zápasu |