ZÁPAS
27.01.22 | 2. kolo | Merel Hoedt | Matilda Mutavdzic | 6-3, 6-0 | W25 Florianopolis | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Merel Hoedt | Matilda Mutavdzic | |
1. podanie % | 35/47 (74%) | 26/55 (47%) |
Vyhrané body z 1.podania | 26/35 (74%) | 14/26 (54%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/12 (58%) | 12/29 (41%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 29/55 (53%) | 14/47 (30%) |
Vyhrané body celkom | 62/102 (61%) | 40/102 (39%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esá | 1 | 3 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Merel Hoedt | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Matilda Mutavdzic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Merel Hoedt | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Matilda Mutavdzic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Merel Hoedt | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Matilda Mutavdzic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Merel Hoedt | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Matilda Mutavdzic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-40, 40-A, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Merel Hoedt | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Matilda Mutavdzic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Merel Hoedt | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP], 30-40[BP], A-40 | ||
2-0 | Matilda Mutavdzic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-40 | ||
Merel Hoedt | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40 | ||
4-0 | Matilda Mutavdzic | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-30[BP] | ||
Merel Hoedt | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Merel Hoedt vs. Matilda Mutavdzic - Vzájomné zápasy
04.08.23 | semifinále | Merel Hoedt | Matilda Mutavdzic | 7-66, 6-3 | detail zápasu | W15 Eindhoven | antuka |
27.01.22 | 2. kolo | Merel Hoedt | Matilda Mutavdzic | 6-3, 6-0 | detail zápasu | W25 Florianopolis | tvrdý |
Merel Hoedt form & Matilda Mutavdzic form
Merel Hoedt - posledné zápasy
W35 Bujumbura - antuka | ||||
12.04.24 štvrťfinále | vs. Maelys Bougrat | 4-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
11.04.24 2. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.04.24 1. kolo | vs. Natalia Kowalczyk | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Bujumbura - antuka | ||||
05.04.24 štvrťfinále | vs. Alice Robbe | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.04.24 2. kolo | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Enola Chiesa | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Jessica Bertoldo | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Margot Phanthala | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Carmen Lopez Martinez | 2-6, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Nikola Bartunkova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Lulu Sun | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Katarina Jokic | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Sarah Van Emst | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
12.01.24 štvrťfinále | vs. Tamara Kostic | 6-4, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Iulia Bucea | 6-76, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Johanne Svendsen | 6-1, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Liz Badde | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Mia Pohankova | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Sara Sarinova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Nadiya Kolb | 4-6, 1-6 | detail zápasu |
Matilda Mutavdzic - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Rosa Vicens Mas | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Elizabet Hamaliy | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Carolin Raschdorf | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Tess Sugnaux | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Carina Syrtveit | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ines Murta | 4-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Veronika Podrez | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Polina Kudermetova | 7-64, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Emily Appleton | 6-4, 4-6, 7-65 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Constance Levivier | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Evialina Laskevich | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Elizabeth Jurna | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Iara Guerreiro Goncalves | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Alice Robbe | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Mathilde Lollia | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Katharina Spieth | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Sara Cakarevic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Madison Harrison | 7-62, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Joelle Steur | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Erwitte - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 3-6, 6-3, 6-74 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Franziska Sziedat | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Gina Marie Dittmann | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Tiphanie Lemaitre | 4-6, 6-0, 9-11 | detail zápasu |