ZÁPAS
01.05.22 | 1. kolo kval. | Melis Ayda Uyar | Hanna Piatrushka | 6-3, 6-3 | W15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Turecko
01.02.03, 21 rokov
01.02.03, 21 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Bielorusko
02.12.05, 18 rokov
02.12.05, 18 rokov
Melis Ayda Uyar vs. Hanna Piatrushka - Vzájomné zápasy
01.05.22 | 1. kolo kval. | Melis Ayda Uyar | Hanna Piatrushka | 6-3, 6-3 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Melis Ayda Uyar form & Hanna Piatrushka form
Melis Ayda Uyar - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Katarina Pavlechova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Tamara Sramkova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Rada Zolotareva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Ponomariova | 5-7, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Nina Alibalic | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Joelle Steur | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Demidova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Delia Gaillard | 4-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Piangerelli | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.12.23 2. kolo | vs. Costanza Traversi | 7-5, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Koharu Niimi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Greta Medeghini | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Maria Tatarnikova | 6-75, 7-5, 10-12 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Gina Isabell Trautvetter | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Elena Milovanovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Bodrum - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Shalimova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Andrea Obradovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Lara Schmidt | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Diana Demidova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Anastasia Safta | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Mirjana Jovanovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.02.23 1. kolo | vs. Petja Drame | 1-6, 0-4, - Melis Ayda Uyar - skreč | detail zápasu | |
W25 Bath - tvrdý I. | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Martha Matoula | 4-6, 6-4, 2-10 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Anastasiia Gureva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Iva Sepa | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Hanna Piatrushka - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Andrea Roots | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Mariam Atia | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Prathyusha Rachapudi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Shuchi Chen | 7-69, 6-3 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Lena Deleval | 7-5, 5-7, 10-3 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. On Yu Choi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Noemie Dadoun | 6-2, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.05.22 kvalifik. | vs. Defne Cirpanli | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Defne Erbakan | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Melis Ayda Uyar | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Carly Kunkler | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Sandra Samir | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.02.22 kvalifik. | vs. Yu Shan | 6-3, 0-6, 2-10 | detail zápasu | |
14.02.22 2. kolo kval. | vs. Darya Lebesheva | 6-2, Darya Lebesheva - skreč | detail zápasu | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Fabienne Kim Degroot | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.11.21 1. kolo kval. | vs. Daianne Hayashida | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Madelief Hageman | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Marwa Hakimi | 6-2, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.21 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Apalikhina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.09.21 kvalifik. | vs. Yeong Won Jeong | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Sarah Pang | 4-6, 6-4, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Selina Atay | 7-66, 2-6, 10-12 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Aglaya Fedorova | 0-6, 2-6 | detail zápasu |