ZÁPAS
24.04.22 | 1. kolo kval. | Melis Ayda Uyar | Giada Ciampa | 6-2, 7-63 | W15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Turecko
01.02.03, 21 rokov
01.02.03, 21 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Švajčiarsko
25.07.04, 19 rokov
25.07.04, 19 rokov
Melis Ayda Uyar vs. Giada Ciampa - Vzájomné zápasy
24.04.22 | 1. kolo kval. | Melis Ayda Uyar | Giada Ciampa | 6-2, 7-63 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Melis Ayda Uyar form & Giada Ciampa form
Melis Ayda Uyar - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Katarina Pavlechova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Tamara Sramkova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Rada Zolotareva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Ponomariova | 5-7, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Nina Alibalic | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Joelle Steur | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Demidova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Delia Gaillard | 4-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Piangerelli | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.12.23 2. kolo | vs. Costanza Traversi | 7-5, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Koharu Niimi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Greta Medeghini | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Maria Tatarnikova | 6-75, 7-5, 10-12 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Gina Isabell Trautvetter | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Elena Milovanovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Bodrum - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Shalimova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Andrea Obradovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Lara Schmidt | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Diana Demidova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Anastasia Safta | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Mirjana Jovanovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.02.23 1. kolo | vs. Petja Drame | 1-6, 0-4, - Melis Ayda Uyar - skreč | detail zápasu | |
W25 Bath - tvrdý I. | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Martha Matoula | 4-6, 6-4, 2-10 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Anastasiia Gureva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Iva Sepa | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Giada Ciampa - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Leticia Matuszewski | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Jowana Kolowrotkiewicz | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Isabelle Cherny | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Vlckova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Alice Gubertini | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Nora Rezzonico | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Split - antuka | ||||
01.05.22 2. kolo kval. | vs. Elena Milovanovic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Melis Ayda Uyar | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.11.21 kvalifik. | vs. Noka Juric | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.11.21 2. kolo kval. | vs. Defne Cirpanli | 6-4, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Sena Varol | 6-1, Sena Varol - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Lucia Krivosudska | 0-6, 3-6 | detail zápasu |