ZÁPAS
24.08.21 | 1. kolo | Melania Delai | Mei Hasegawa | 6-0, 6-2 | W15 Bad | antuka |
ŠTATISTIKY
Melania Delai | Mei Hasegawa | |
1. podanie % | 32/47 (68%) | 21/35 (60%) |
Vyhrané body z 1.podania | 21/32 (66%) | 5/21 (24%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/15 (67%) | 4/14 (29%) |
Vyhrané break-bally | 6/6 (100%) | 1/6 (17%) |
Vyhrané body z returnu | 26/35 (74%) | 16/47 (34%) |
Vyhrané body celkom | 57/82 (70%) | 25/82 (30%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Mei Hasegawa | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Melania Delai | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Mei Hasegawa | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Melania Delai | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Mei Hasegawa | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Melania Delai | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Mei Hasegawa | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Melania Delai | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Mei Hasegawa | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Melania Delai | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Mei Hasegawa | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Melania Delai | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Mei Hasegawa | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Melania Delai | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Japonsko
18.05.03, 20 rokov
18.05.03, 20 rokov
Melania Delai vs. Mei Hasegawa - Vzájomné zápasy
24.08.21 | 1. kolo | Melania Delai | Mei Hasegawa | 6-0, 6-2 | detail zápasu | W15 Bad | antuka |
Melania Delai form & Mei Hasegawa form
Melania Delai - posledné zápasy
W35 Solarino - koberec | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Chia Yi Tsao | 6-73, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Alessia Rao | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Mirabelle Tahiri | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Audrey Albie | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Mariia Bergen | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Brandy Walker | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Eva Marie Voracek | 3-6, 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Eva Marie Voracek | 4-6, 7-65, 11-13 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Yukina Saigo | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Alice Battesti | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Liisa Varul | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Veronica Miroshnichenko | 4-6, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Martina Forcisi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Antonia Schmidt | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Camilla Zanolini | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Buzau - antuka | ||||
07.09.23 štvrťfinále | vs. Vittoria Modesti | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
06.09.23 2. kolo | vs. Denisa Elena Plesa | 6-2, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Lara Michel | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Tatiana Pieri | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Bacau - antuka | ||||
14.07.23 2. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Arina Bulatova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Sabina Dadaciu | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
26.06.23 kvalifik. | vs. Klaudija Bubelyte | 5-7, 6-73 | detail zápasu |
Mei Hasegawa - posledné zápasy
W35 Indore - tvrdý | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Ayumi Koshiishi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Prathiba Narayan Prasad | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Lakshmi Gowda | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Papamoa - tvrdý | ||||
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Isabel Pascual Montalvo | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Wellington - tvrdý | ||||
10.12.23 kvalifik. | vs. Carolann Delaunay | 6-2, 3-6, 2-10 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Kristen Seabury | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Taylah Preston | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Alicia Smith | 0-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Miranda Poile | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Milan Krish | 6-73, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Yui Chikaraishi | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Naho Sato | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.09.23 kvalifik. | vs. Yui Chikaraishi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.09.23 1. kolo kval. | vs. Isabelle Criddle | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Priscilla Hon | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.09.23 kvalifik. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
09.09.23 1. kolo kval. | vs. Xiangruyi Ji | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sapporo - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Ange Oby Kajuru | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sapporo - tvrdý | ||||
30.07.23 finále | vs. Thasaporn Naklo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.07.23 semifinále | vs. Ayumi Miyamoto | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
28.07.23 štvrťfinále | vs. Yujin Ahn | 2-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Kyoka Kubo | 3-0, Kyoka Kubo - skreč | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Yuka Hosoki | 6-2, 1-0, Yuka Hosoki - skreč | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Pawinee Ruamrak | 7-5, 6-76, 12-14 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Watsachol Sawatdee | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Yatawee Chimchum | 6-4, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Anja Nayar | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Kawaguchi - tvrdý | ||||
13.06.23 1. kolo kval. | vs. Shiho Shibata | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Ayumi Miyamoto | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Kashiwa - tvrdý | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Anri Nagata | 5-7, 7-62, 4-6 | detail zápasu |