ZÁPAS
07.02.22 | 1. kolo kval. | Mayuka Aikawa | Maria Bondarenko | 7-60, 6-3 | W25 Cancun | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Mayuka Aikawa | Maria Bondarenko | |
1. podanie % | 7/8 (88%) | 5/8 (63%) |
Vyhrané body z 1.podania | 3/7 (43%) | 4/5 (80%) |
Vyhrané body z 2.podania | 0/1 (0%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 2/8 (25%) | 5/8 (63%) |
Vyhrané body celkom | 5/16 (31%) | 11/16 (69%) |
Dvojchyby | ||
Esá |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Mayuka Aikawa vs. Maria Bondarenko - Vzájomné zápasy
14.02.22 | 2. kolo kval. | Maria Bondarenko | Mayuka Aikawa | 6-0, 6-1 | detail zápasu | W25 Cancun | tvrdý |
07.02.22 | 1. kolo kval. | Mayuka Aikawa | Maria Bondarenko | 7-60, 6-3 | detail zápasu | W25 Cancun | tvrdý |
Mayuka Aikawa form & Maria Bondarenko form
Mayuka Aikawa - posledné zápasy
W50 Kofu - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Hinode - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Rina Saigo | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Hikaru Yoshikawa | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Tena Lukas | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Lidia Encheva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Darja Suvirdjonkova | 7-65, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 kvalifik. | vs. Alice Rame | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 5-7, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Ziva Falkner | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Daria Yesypchuk | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Kseniya Zhdanok | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.02.24 štvrťfinále | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Leyla Nilufer Elmas | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Sophie Chang | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Gabriela Lee | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 kvalifik. | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo kval. | vs. Cookie Jarvis-Tredgett | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Louisa Chirico | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
09.01.24 kvalifik. | vs. Camilla Bossi | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Mary Boyce Deatherage | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Arcadia - tvrdý | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Sophie Chang | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.12.23 2. kolo | vs. Valerija Maija Kargina | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
09.12.23 štvrťfinále | vs. Nikol Rivkin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.12.23 1. kolo | vs. Noka Juric | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. Valerija Maija Kargina | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Elena Grekul | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Maria Bondarenko - posledné zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Louisa Chirico | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Sara Dols | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Jordina Font | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Carolina Kuhl | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Robin Anderson | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Nadine Keller | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Chiraz Bechri | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Robin Anderson | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Amandine Monnot | 6-3, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
05.11.23 finále | vs. Alina Charaeva | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Susan Bandecchi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
03.11.23 štvrťfinále | vs. Veronica Miroshnichenko | 4-6, 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 1-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Magdalena Frech | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-75, 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Laia Petretic | 6-75, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Petra Marcinko | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Olga Helmi | 5-7, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 2-6, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-2, 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - tvrdý | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Arina Rodionova | 4-6, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Maria Garcia Cid | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 El - tvrdý | ||||
29.07.23 finále | vs. Ekaterina Reyngold | 6-74, 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
28.07.23 semifinále | vs. Polina Iatcenko | 7-5, 6-0 | detail zápasu |