ZÁPAS
18.10.21 | 2. kolo kval. | Mavie Osterreicher | Margaux Komano | 6-2, 6-2 | W15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
25.12.01, 22 rokov
25.12.01, 22 rokov
Mavie Osterreicher vs. Margaux Komano - Vzájomné zápasy
18.10.21 | 2. kolo kval. | Mavie Osterreicher | Margaux Komano | 6-2, 6-2 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Mavie Osterreicher form & Margaux Komano form
Mavie Osterreicher - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Luna Vujovic | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Luna Vujovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Ustiniya Lekomtseva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Adriana Reami | 7-61, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-2, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Ana Candiotto | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 6-79, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Warmbad - antuka | ||||
25.05.23 2. kolo | vs. Chiara Scholl | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
25.05.23 štvrťfinále | vs. Kathleen Kanev | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.05.23 1. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Feld - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
17.05.23 2. kolo | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.05.23 kvalifik. | vs. Leonie Kung | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
14.05.23 2. kolo kval. | vs. Laura Cilekova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Poertschach - antuka | ||||
10.05.23 2. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.05.23 1. kolo | vs. Emma Tothova | 1-6, 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
07.05.23 kvalifik. | vs. Victoria Chramcova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.03.23 semifinále | vs. Denislava Glushkova | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.23 štvrťfinále | vs. Celine Simunyu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Virginia Ferrara | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
07.03.23 kvalifik. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Rebeka Antal | 6-1, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Stella Beldiman | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Katerina Tsygourova | 4-6, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
28.02.23 kvalifik. | vs. Gaia Panari | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Julia Khramtsova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.02.23 2. kolo | vs. Julia Stamatova | 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Margaux Komano - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Britney Chiu | 6-75, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Karma Yacavino | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Hina Inoue | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Jiale Zhang | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Beatrice Stagno | 2-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Shiyu Ye | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Chelsea May Samways | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Julia Ronney | 6-72, 7-5, 11-13 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Nana Kawagishi | 0-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Severine Deppner | 6-3, 6-76, 4-10 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Tatiana Silbereisen | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Caroline Brack | 6-73, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 4-6, 7-64, 5-7 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Jana Vanik | 6-4, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 2-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Sara Conde | 3-6, 7-5, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.10.23 štvrťfinále | vs. Oana Gavrila | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Chiraz Bechri | 6-1, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Flavie Brugnone | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Lucie Brun | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Alexa Volkov | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Georgia Gulin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Julia Ronney | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Linda Ajimi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Amelia Waligora | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.09.23 štvrťfinále | vs. Weronika Ewald | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Elena Jamshidi | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Hiba Heni | 6-0, 0-6, 10-3 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Elena Grekul | 6-2, 6-2 | detail zápasu |