ZÁPAS
14.09.21 | kvalifik. | Matilde Mariani | Ilaria Sposetti | 6-1, 6-1 | W15 Cairo | antuka |
ŠTATISTIKY
Matilde Mariani | Ilaria Sposetti | |
1. podanie % | 26/39 (67%) | 20/35 (57%) |
Vyhrané body z 1.podania | 19/26 (73%) | 4/20 (20%) |
Vyhrané body z 2.podania | 6/13 (46%) | 3/15 (20%) |
Vyhrané break-bally | 7/8 (88%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 28/35 (80%) | 14/39 (36%) |
Vyhrané body celkom | 53/74 (72%) | 21/74 (28%) |
Dvojchyby | 5 | 5 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Ilaria Sposetti | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Matilde Mariani | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Ilaria Sposetti | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Matilde Mariani | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Ilaria Sposetti | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Matilde Mariani | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Ilaria Sposetti | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Matilde Mariani | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Ilaria Sposetti | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Matilde Mariani | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Ilaria Sposetti | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Matilde Mariani | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Ilaria Sposetti | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Matilde Mariani | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
Taliansko
23.01.02, 22 rokov
10 509 $
23.01.02, 22 rokov
10 509 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Taliansko
23.09.00, 23 rokov
23.09.00, 23 rokov
Matilde Mariani vs. Ilaria Sposetti - Vzájomné zápasy
14.09.21 | kvalifik. | Matilde Mariani | Ilaria Sposetti | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W15 Cairo | antuka |
Matilde Mariani form & Ilaria Sposetti form
Matilde Mariani - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Anna Semenova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Arina Bulatova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Luana Plaza Araujo | 3-6, 6-3, 13-11 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Margarita Okhendovskaya | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
20.12.23 2. kolo | vs. Sada Nahimana | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Ekua Youri | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
18.12.23 kvalifik. | vs. Sophie Luescher | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Britney Chebet Korir | Britney Chebet Korir - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Emma Lene | 2-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Stacy Chepkemei Yego | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
10.12.23 kvalifik. | vs. Niditra Rajmohan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Ani Vangelova | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Stella Kovacicova | 1-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Emily Welker | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.09.23 kvalifik. | vs. Evita Ramirez | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Lucia Cassidy | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Buzau - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Eva Maria Ionescu | 7-68, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. India Houghton | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Barbara Dessolis | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Ireni Lucia | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
05.05.23 štvrťfinále | vs. Meiling Wang | 7-5, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.05.23 2. kolo | vs. Victoria Borodulina | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
03.05.23 1. kolo | vs. Yujiao Che | 6-3, 4-6, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
28.04.23 štvrťfinále | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
27.04.23 2. kolo | vs. Linda Salvi | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Maja Miscevic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 0-6 | detail zápasu |
Ilaria Sposetti - posledné zápasy
W15 Nules - antuka | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Ruth Roura Llaverias | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Maria Garcia Cid | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Eleejah Inisan | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 2-6, 7-5, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Jovana Grujic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Nina Alibalic | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
12.09.23 kvalifik. | vs. Nicol Benesova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Paula Mihaela Onita | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Oleksandra Korashvili | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Celine Simunyu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Emilija Pranyte | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Samira De Stefano | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Syria La Cerra | 7-5, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Chanel Janssen | 6-2, 6-75, 10-4 | detail zápasu | |
16.07.23 2. kolo kval. | vs. Martina Puvill | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kocevje - antuka | ||||
07.06.23 kvalifik. | vs. Ela Plosnik | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Varberg - antuka | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Jana Bojovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.05.23 1. kolo | vs. Tilde Stromquist | 3-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
02.05.23 kvalifik. | vs. Ida Johansson | 6-76, 6-1, 11-9 | detail zápasu | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Ida Axelsson | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
24.04.23 kvalifik. | vs. Julia Lovqvist | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Ana Martinez Vaquero | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Patricija Paukstyte | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Georgia Gulin | 1-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Jhajjar - antuka | ||||
14.02.23 1. kolo | vs. Soha Sadiq | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Jhajjar - antuka | ||||
08.02.23 1. kolo | vs. Celine Simunyu | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Rada Zolotareva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Duru Soke | 6-1, 6-4 | detail zápasu |