ZÁPAS
19.10.21 | kvalifik. | Matilda Mutavdzic | Stefani Sandoiu Shtein | 6-0, 6-0 | W25 Netanya | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Matilda Mutavdzic | Stefani Sandoiu Shtein | |
1. podanie % | 17/31 (55%) | 24/39 (62%) |
Vyhrané body z 1.podania | 15/17 (88%) | 8/24 (33%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/14 (64%) | 4/15 (27%) |
Vyhrané body z returnu | 27/39 (69%) | 7/31 (23%) |
Vyhrané body celkom | 51/70 (73%) | 19/70 (27%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esá | 0 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Matilda Mutavdzic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Stefani Sandoiu Shtein | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Matilda Mutavdzic | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Stefani Sandoiu Shtein | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Matilda Mutavdzic | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Stefani Sandoiu Shtein | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Matilda Mutavdzic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Stefani Sandoiu Shtein | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Matilda Mutavdzic | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Stefani Sandoiu Shtein | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Matilda Mutavdzic | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Stefani Sandoiu Shtein | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Izrael
10.05.05, 18 rokov
10.05.05, 18 rokov
Matilda Mutavdzic vs. Stefani Sandoiu Shtein - Vzájomné zápasy
19.10.21 | kvalifik. | Matilda Mutavdzic | Stefani Sandoiu Shtein | 6-0, 6-0 | detail zápasu | W25 Netanya | tvrdý |
Matilda Mutavdzic form & Stefani Sandoiu Shtein form
Matilda Mutavdzic - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Rosa Vicens Mas | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Elizabet Hamaliy | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Carolin Raschdorf | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Tess Sugnaux | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Carina Syrtveit | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ines Murta | 4-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Veronika Podrez | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Polina Kudermetova | 7-64, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Emily Appleton | 6-4, 4-6, 7-65 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Constance Levivier | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Evialina Laskevich | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Elizabeth Jurna | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Iara Guerreiro Goncalves | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Alice Robbe | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Katharina Spieth | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Mathilde Lollia | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Sara Cakarevic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Madison Harrison | 7-62, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Joelle Steur | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Erwitte - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 3-6, 6-3, 6-74 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Franziska Sziedat | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Gina Marie Dittmann | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-72, 6-4, 10-3 | detail zápasu |
Stefani Sandoiu Shtein - posledné zápasy
W25 Jerusalem - tvrdý | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Alian Zack | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Raanana - tvrdý | ||||
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Shachf Lieberman | 6-1, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Daniela Ben Hamo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Netanya - tvrdý | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Zlata Yankovskaya | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Akko - tvrdý | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Ester Fesiuk | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Kiryat - tvrdý | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Alian Zack | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Netanya - tvrdý | ||||
19.10.21 kvalifik. | vs. Matilda Mutavdzic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Shira Chiche | 3-6, 7-66, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Jerusalem - tvrdý | ||||
11.05.21 kvalifik. | vs. Liam Oved | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Lola Mireille Glantz | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Ramat - tvrdý | ||||
04.05.21 kvalifik. | vs. Zoe Howard | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Ofer Kivity | 3-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Anna Evstatieva | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sajur - tvrdý | ||||
03.09.19 kvalifik. | vs. Alija Merdeeva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. May Baranes | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Kiryat - tvrdý | ||||
27.08.19 kvalifik. | vs. Darya Shvartsmann | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Maya Keidar | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Netanya - tvrdý | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.06.19 kvalifik. | vs. Daria Rakitskaya | 3-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. May Baranes | 6-1, 6-2 | detail zápasu |