ZÁPAS
10.03.18 | 1. kolo kval. | Mathilde Lollia | Oceane Babel | 7-5, 6-2 | Gonesse | antuka |
ŠTATISTIKY
Mathilde Lollia | Oceane Babel | |
1. podanie % | 44/73 (60%) | 31/61 (51%) |
Vyhrané body z 1.podania | 27/44 (61%) | 17/31 (55%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/29 (45%) | 7/30 (23%) |
Vyhrané break-bally | 7/8 (88%) | 4/12 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 37/61 (61%) | 33/73 (45%) |
Vyhrané body celkom | 77/134 (57%) | 57/134 (43%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Mathilde Lollia | 0-0 | |
0-0, 15-40[BP] | ||
0-1 | Oceane Babel | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 15-40, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mathilde Lollia | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Mathilde Lollia | 2-1 | |
Mathilde Lollia | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Mathilde Lollia | 3-2 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Oceane Babel | |
4-3 | Oceane Babel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mathilde Lollia | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
Mathilde Lollia | 5-4 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Mathilde Lollia | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
6-5 | Oceane Babel | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Mathilde Lollia | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Mathilde Lollia | 1-0 | |
0-0, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Oceane Babel | |
Mathilde Lollia | 2-1 | |
0-0, 40-30 | ||
Mathilde Lollia | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Oceane Babel | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
4-2 | Oceane Babel | |
5-2 | Oceane Babel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
Francúzsko
20.05.00, 23 rokov
20.05.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Mathilde Lollia vs. Oceane Babel - Vzájomné zápasy
10.03.18 | 1. kolo kval. | Mathilde Lollia | Oceane Babel | 7-5, 6-2 | detail zápasu | Gonesse | antuka |
Mathilde Lollia form & Oceane Babel form
Mathilde Lollia - posledné zápasy
W50+H Calvi - tvrdý | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Linda Klimovicova | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
15.04.24 kvalifik. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Coline Briand | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Danique Havermans | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Sarah Maria Filipa Jukic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Olivia Gram | 4-6, 7-63, 8-10 | detail zápasu | |
10.03.24 2. kolo kval. | vs. Lola Collin | 3-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Katharina Spieth | 3-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Celine Simunyu | 6-1, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Amandine Monnot | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Thamyrys Nicolle Costa Araujo | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Vilma Krebs Hyllested | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Matilda Mutavdzic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Karolina Kubanova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Hanna Bougouffa | 4-6, 6-4, 1-10 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
22.08.23 kvalifik. | vs. Veronika Podrez | 7-63, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Madelief Hageman | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Biot | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Samira De Stefano | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Kolie Allen | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Agustina Chlpac | 5-7, 7-64, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Laia Petretic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.07.23 kvalifik. | vs. Emma Van Poppel | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Katharina Hering | 4-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Laia Petretic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Diana Martynov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
26.06.23 kvalifik. | vs. Lucie Pawlak | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
20.03.23 kvalifik. | vs. Schena Benamar | 3-6, 7-65, 7-10 | detail zápasu |
Oceane Babel - posledné zápasy
W15 Duffel - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Chihiro Muramatsu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Anna Ozerova | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Maileen Nuudi | 6-76, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Jana Otzipka | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Andreea Mitu | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Eleejah Inisan | 3-6, 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Mia Chudejova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Judith Hernandez Miranda | 2-6, 6-2, 0-10 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Pia Lovric | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
18.04.23 kvalifik. | vs. Anouk Koevermans | 6-3, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Natalie Cinkova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Chiasso - antuka | ||||
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Jana Kolodynska | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Palmanova - antuka | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Soboleva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Andanin Vilas | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Joue - tvrdý I. | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.23 kvalifik. | vs. Manon Leonard | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Carolann Delaunay | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Macon - tvrdý I. | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Manon Leonard | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Grenoble - tvrdý I. | ||||
06.02.23 kvalifik. | vs. Aneta Laboutkova | 7-63, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Sarah Iliev | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Porto - tvrdý I. | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Marie Villet | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
14.12.22 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
02.12.22 štvrťfinále | vs. Tess Sugnaux | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.12.22 2. kolo | vs. Chanel Janssen | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.11.22 1. kolo | vs. Georgina Hays | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
25.11.22 štvrťfinále | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-0, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
24.11.22 2. kolo | vs. Veronika Podrez | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
23.11.22 1. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Eleni Kordolaimi | 0-6, 3-6 | detail zápasu |