ZÁPAS
06.12.21 | 2. kolo kval. | Mathilde Lollia | Nicol Benesova | 6-1, 6-4 | W15 Monastir | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Francúzsko
20.05.00, 23 rokov
20.05.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Česká republika
16.09.04, 19 rokov
16.09.04, 19 rokov
Mathilde Lollia vs. Nicol Benesova - Vzájomné zápasy
06.12.21 | 2. kolo kval. | Mathilde Lollia | Nicol Benesova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Mathilde Lollia form & Nicol Benesova form
Mathilde Lollia - posledné zápasy
W15 Le - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Danique Havermans | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Sarah Maria Filipa Jukic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Olivia Gram | 4-6, 7-63, 8-10 | detail zápasu | |
10.03.24 2. kolo kval. | vs. Lola Collin | 3-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Katharina Spieth | 3-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Celine Simunyu | 6-1, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Amandine Monnot | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Thamyrys Nicolle Costa Araujo | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Vilma Krebs Hyllested | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Karolina Kubanova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Matilda Mutavdzic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Hanna Bougouffa | 4-6, 6-4, 1-10 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
22.08.23 kvalifik. | vs. Veronika Podrez | 7-63, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Madelief Hageman | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Biot | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Samira De Stefano | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Kolie Allen | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Agustina Chlpac | 5-7, 7-64, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Laia Petretic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.07.23 kvalifik. | vs. Emma Van Poppel | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Katharina Hering | 4-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Laia Petretic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Diana Martynov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
26.06.23 kvalifik. | vs. Lucie Pawlak | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
20.03.23 kvalifik. | vs. Schena Benamar | 3-6, 7-65, 7-10 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Shannon Bovy | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Joue - tvrdý I. | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 2-6 | detail zápasu |
Nicol Benesova - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Eunji Lim | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Laura Galdano | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Vasilissa Kupriyanova | 6-3, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Sameeksha Shroff | 4-6, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Varvara Bernovich | 5-7, 6-4, 10-12 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Charlotte Van Zonneveld | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.02.24 kvalifik. | vs. Sara Milanese | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Sofya Gapankova | 6-4, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Sofya Gapankova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Tamara Kostic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Valeria Braslavskaya | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Margherita Marcon | 3-6, 7-62, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.10.23 kvalifik. | vs. Gio Jang | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Christine Gouws | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
12.09.23 kvalifik. | vs. Ilaria Sposetti | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Amelie Smejkalova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Alisa Vasileva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Paula Mihaela Onita | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Vanshita Pathania | 2-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Federica Sacco | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Katharina Hering | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Kranjska - antuka | ||||
13.06.23 kvalifik. | vs. Ana Prso | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Anamari Znuderl | 2-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Kocevje - antuka | ||||
07.06.23 kvalifik. | vs. Anali Kocevar | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Tanika Tyra Panaino | 1-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Olga Sorochkina | 6-2, 6-4 | detail zápasu |