ZÁPAS
07.01.20 | 1. kolo | Martyna Kubka | Alessia Tagliente | 6-1, 6-4 | W15 Monastir | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Martyna Kubka | Alessia Tagliente | |
1. podanie % | 31/47 (66%) | 31/55 (56%) |
Vyhrané body z 1.podania | 22/31 (71%) | 18/31 (58%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/16 (56%) | 9/24 (38%) |
Vyhrané break-bally | 5/12 (42%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 28/55 (51%) | 16/47 (34%) |
Vyhrané body celkom | 59/102 (58%) | 43/102 (42%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esá | 4 | 4 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Martyna Kubka | 0-0 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
1-0 | Alessia Tagliente | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Martyna Kubka | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Alessia Tagliente | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Martyna Kubka | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Alessia Tagliente | |
0-0, 15-15 | ||
Martyna Kubka | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Alessia Tagliente | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Martyna Kubka | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Alessia Tagliente | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Martyna Kubka | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Alessia Tagliente | |
4-2 | Alessia Tagliente | |
0-0 | ||
Martyna Kubka | 5-2 | |
5-3 | Alessia Tagliente | |
0-0, 0-15, 15-40 | ||
Martyna Kubka | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Taliansko
27.11.01, 22 rokov
27.11.01, 22 rokov
Martyna Kubka vs. Alessia Tagliente - Vzájomné zápasy
07.01.20 | 1. kolo | Martyna Kubka | Alessia Tagliente | 6-1, 6-4 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Martyna Kubka form & Alessia Tagliente form
Martyna Kubka - posledné zápasy
W35 Solarino - koberec | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Linda Klimovicova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-73, 6-1 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 3-6, 7-62 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Aravane Rezai | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Vittoria Paganetti | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Yana Morderger | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
02.12.23 finále | vs. Julie Struplova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.12.23 semifinále | vs. Kamilla Bartone | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
30.11.23 štvrťfinále | vs. Anastasia Abbagnato | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Federica Di Sarra | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Laura Mair | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Lois Boisson | 7-64, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Jule Niemeier | 6-1, 3-6, - Martyna Kubka - skreč | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
29.10.23 finále | vs. Anastasia Kulikova | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Ayla Aksu | 6-3, 6-73, 6-4 | detail zápasu | |
27.10.23 štvrťfinále | vs. Elena Milovanovic | 6-75, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Anna Snigireva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Audrey Albie | 5-7, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Alison Van Uytvanck | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
06.10.23 štvrťfinále | vs. Valentina Ryser | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Jessika Ponchet | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Daria Lopatetskaya | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Alice Soulie | 4-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.10.23 finále | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
30.09.23 semifinále | vs. Sandra Samir | 6-1, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
29.09.23 štvrťfinále | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 6-76, 7-65 | detail zápasu |
Alessia Tagliente - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Irene Lavino | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Dora Olgungul | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.04.21 2. kolo kval. | vs. Polina Bakhmutkina | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Zeynep Erbakan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.04.21 2. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Phillippa Preugschat | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.03.21 1. kolo kval. | vs. Chiara Catini | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Yui Chikaraishi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Merel Hoedt | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Angelica Raggi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Manon Arcangioli | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.01.20 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Yu Shan | 1-5, - Alessia Tagliente - skreč | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Lucie Rabiot | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Giuliana Bestetti | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Anita Bertoloni | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Cordenons - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Woking - tvrdý | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Lou Anne Guerbert | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Barletta - antuka | ||||
14.05.19 kvalifik. | vs. Jessica Bertoldo | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
29.04.19 kvalifik. | vs. Anna Ustinoff | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.01.19 kvalifik. | vs. Mayuka Aikawa | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.01.19 1. kolo kval. | vs. Elena Di Battista | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.01.19 2. kolo | vs. Francesca Jones | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.01.19 1. kolo | vs. Liubov Demidova | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Biella - antuka | ||||
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Harriet Hamilton | 4-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
Les Contamines - tvrdý | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Eva Marie Voracek | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.07.18 kvalifik. | vs. Federica Joe Gardella | 6-3, 6-1 | detail zápasu |