INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Martina Colmegna vs. Darja Vidmanova - Vzájomné zápasy
17.11.20 | 1. kolo | Martina Colmegna | Darja Vidmanova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Martina Colmegna form & Darja Vidmanova form
Martina Colmegna - posledné zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Patricia Maria Tig | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Deborah Chiesa | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Eliz Maloney | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
25.02.24 finále | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Alice Rame | 4-6, 7-63, 7-65 | detail zápasu | |
23.02.24 štvrťfinále | vs. Alexandra Shubladze | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 7-5, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Tena Lukas | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
18.12.23 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
15.12.23 štvrťfinále | vs. Emeline Dartron | 6-74, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Ametmarie Perez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Michaela Laki | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
29.10.23 semifinále | vs. Guillermina Naya | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.10.23 štvrťfinále | vs. Ylena In-Albon | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Enola Chiesa | 6-1, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Greta Greco Lucchina | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Polona Hercog | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
22.09.23 štvrťfinále | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Darja Vidmanova - posledné zápasy
W60 Olomouc - antuka | ||||
20.07.22 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 7-5, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.07.22 1. kolo | vs. Natalie Augustinova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
12.07.22 kvalifik. | vs. Kristina Dmitruk | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Rina Saigo | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Versmold - antuka | ||||
04.07.22 kvalifik. | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Julia Terziyska | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Den - antuka | ||||
27.06.22 kvalifik. | vs. Silvia Ambrosio | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Klaudija Bubelyte | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
21.06.22 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - antuka | ||||
14.09.21 kvalifik. | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Maria Lota Kaul | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Linda Noskova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Bratislava - antuka | ||||
12.08.21 2. kolo | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.08.21 1. kolo | vs. Laetitia Pulchartova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Frederiksberg - antuka | ||||
03.08.21 1. kolo | vs. Timea Jaruskova | 6-1, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
30.07.21 štvrťfinále | vs. Priska Madelyn Nugroho | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.07.21 2. kolo | vs. Maria Bondarenko | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
27.07.21 1. kolo | vs. Vilma Krebs Hyllested | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Johana Markova | 4-6, 6-1, 4-10 | detail zápasu | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Wimbledon (juniors) - tráva | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 5-7, 7-63, 1-6 | detail zápasu | |
07.07.21 1. kolo | vs. Chelsea Fontenel | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Stare - antuka | ||||
15.06.21 1. kolo | vs. Julia Grabher | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
French Open - antuka | ||||
09.06.21 3. kolo | vs. Diana Shnaider | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.06.21 2. kolo | vs. Aliona Falei | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
07.06.21 1. kolo | vs. Priska Madelyn Nugroho | 6-4, 6-710, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
29.05.21 semifinále | vs. Leolia Jeanjean | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.05.21 štvrťfinále | vs. Emeline Dartron | 6-3, 6-3 | detail zápasu |