Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Veľká Británia
08.09.93, 30 rokov
08.09.93, 30 rokov
Martha Matoula vs. Soumeya Anane - Vzájomné zápasy
05.10.21 | kvalifik. | Martha Matoula | Soumeya Anane | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W15 Sozopol | tvrdý |
Martha Matoula form & Soumeya Anane form
Martha Matoula - posledné zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Michaella Krajicek | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Nina Vargova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Julie Struplova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Diana Martynov | 0-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Tamara Kostic | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Austin - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Clervie Ngounoue | 3-6, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
W60+H Calgary - tvrdý I. | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Edmonton - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Haley Giavara | 1-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
W80 Tyler - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Alana Smith | 6-2, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Patricia Maria Tig | 4-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 kvalifik. | vs. Ipek Oz | 7-67, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Mara Gae | 6-2, 6-75, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
29.09.23 štvrťfinále | vs. Antonia Ruzic | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.09.23 3. kolo | vs. Polina Kudermetova | 6-0, 4-0, Polina Kudermetova - skreč | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 0-6, 7-611, 6-4 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Pia Lovric | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Gabriela Lee | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
24.08.23 štvrťfinále | vs. Ayla Aksu | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.08.23 2. kolo | vs. Lisa Zaar | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Tiana Tian Deng | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 1-6, 7-63, 3-6 | detail zápasu |
Soumeya Anane - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Yufei Ren | - Soumeya Anane - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Maddalena Giordano | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Maddalena Giordano | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Katy Dunne | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
12.09.22 kvalifik. | vs. Nicole Poj | 4-6, 7-65, 4-10 | detail zápasu | |
11.09.22 2. kolo kval. | vs. Prisha Vyas | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Alice Gillan | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Andre Lukosiute | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Birmingham - tvrdý I. | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Joanna Garland | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.01.22 2. kolo kval. | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 6-78 | detail zápasu | |
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Aditi Sinha | 2-0, Aditi Sinha - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.01.22 kvalifik. | vs. Anastasia Piangerelli | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
12.01.22 2. kolo kval. | vs. Dooa Akyurek | 2-6, 6-3, 13-11 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
05.10.21 kvalifik. | vs. Martha Matoula | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.10.21 2. kolo kval. | vs. Saumya Vig | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
13.09.21 kvalifik. | vs. Naia Mercadier | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
W15 L'aquila - antuka | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Chiara Catini | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Marie-Charlot Lonnemann | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Adele Burato | 6-1, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Michaela Koricinova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Victoria Mikhaylova | 5-7, - Soumeya Anane - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.02.21 2. kolo kval. | vs. Evgeniya Burdina | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Feyza Ebrar Aydin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.02.21 2. kolo kval. | vs. Miyu Kato | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Beyza Yaniklar | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.01.21 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 1-6, 6-2, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.01.21 2. kolo kval. | vs. Lena Ruppert | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Liubov Demidova | 6-1, 4-6, 10-8 | detail zápasu |