ZÁPAS
08.08.22 | kvalifik. | Martha Matoula | Maria Toma | 6-2, 6-4 | W60 San | antuka |
ŠTATISTIKY
Martha Matoula | Maria Toma | |
1. podanie % | 30/59 (51%) | 36/53 (68%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/30 (77%) | 21/36 (58%) |
Vyhrané body z 2.podania | 17/29 (59%) | 7/17 (41%) |
Vyhrané break-bally | 4/7 (57%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 25/53 (47%) | 19/59 (32%) |
Vyhrané body celkom | 65/112 (58%) | 47/112 (42%) |
Dvojchyby | 4 | 5 |
Esá | 3 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Maria Toma | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Martha Matoula | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Maria Toma | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Martha Matoula | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-2 | Maria Toma | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Martha Matoula | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Maria Toma | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Martha Matoula | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Maria Toma | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Martha Matoula | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Maria Toma | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Martha Matoula | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Maria Toma | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Martha Matoula | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Maria Toma | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Martha Matoula | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Maria Toma | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Martha Matoula | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Martha Matoula vs. Maria Toma - Vzájomné zápasy
08.08.22 | kvalifik. | Martha Matoula | Maria Toma | 6-2, 6-4 | detail zápasu | W60 San | antuka |
Martha Matoula form & Maria Toma form
Martha Matoula - posledné zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Michaella Krajicek | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Nina Vargova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Julie Struplova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Diana Martynov | 0-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Tamara Kostic | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Austin - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Clervie Ngounoue | 3-6, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
W60+H Calgary - tvrdý I. | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Edmonton - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Haley Giavara | 1-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
W80 Tyler - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Alana Smith | 6-2, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Patricia Maria Tig | 4-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 kvalifik. | vs. Ipek Oz | 7-67, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Mara Gae | 6-2, 6-75, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
29.09.23 štvrťfinále | vs. Antonia Ruzic | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.09.23 3. kolo | vs. Polina Kudermetova | 6-0, 4-0, Polina Kudermetova - skreč | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 0-6, 7-611, 6-4 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Pia Lovric | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Gabriela Lee | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
24.08.23 štvrťfinále | vs. Ayla Aksu | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.08.23 2. kolo | vs. Lisa Zaar | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Tiana Tian Deng | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 1-6, 7-63, 3-6 | detail zápasu |
Maria Toma - posledné zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Sara Dols | 4-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ella Haavisto | 3-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Daniela Vismane | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Gloria Ceschi | 4-6, 6-70 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Aglaya Zaynieva | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Georgia Pedone | 6-3, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Chiara Girelli | 6-0, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Marika Jones | 6-1, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 1-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Martina Genis Salas | 4-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Chantal Sauvant | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Marcelina Podlinska | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Nina Alibalic | 3-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo kval. | vs. Alisa Oktiabreva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
26.09.23 kvalifik. | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Abbagnato | 3-6, 6-0, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Fiano - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Caterina Odorizzi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
02.09.23 semifinále | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.09.23 štvrťfinále | vs. Nadezda Khalturina | 6-0, Nadezda Khalturina - skreč | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
25.08.23 štvrťfinále | vs. Anna Semenova | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Teja Tirunelveli | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Marija Semenistaja | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Amina Anshba | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Klaudija Bubelyte | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Defne Cirpanli | 7-5, 7-5 | detail zápasu |