ZÁPAS
11.10.22 | kvalifik. | Marta Huqi Gonzalez Encinas | Laura Boehner | 6-0, 6-1 | W25 Quinta | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Marta Huqi Gonzalez Encinas | Laura Boehner | |
1. podanie % | 27/37 (73%) | 25/36 (69%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/27 (85%) | 12/25 (48%) |
Vyhrané body z 2.podania | 6/10 (60%) | 1/11 (9%) |
Vyhrané break-bally | 5/5 (100%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 23/36 (64%) | 8/37 (22%) |
Vyhrané body celkom | 52/73 (71%) | 21/73 (29%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esá | 3 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Marta Huqi Gonzalez Encinas | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Laura Boehner | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Marta Huqi Gonzalez Encinas | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Laura Boehner | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Marta Huqi Gonzalez Encinas | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Laura Boehner | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Marta Huqi Gonzalez Encinas | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Laura Boehner | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marta Huqi Gonzalez Encinas | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Laura Boehner | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Marta Huqi Gonzalez Encinas | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Laura Boehner | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marta Huqi Gonzalez Encinas | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
30.07.01, 22 rokov
15 193 $
30.07.01, 22 rokov
15 193 $
Marta Huqi Gonzalez Encinas vs. Laura Boehner - Vzájomné zápasy
11.10.22 | kvalifik. | Marta Huqi Gonzalez Encinas | Laura Boehner | 6-0, 6-1 | detail zápasu | W25 Quinta | tvrdý |
Marta Huqi Gonzalez Encinas form & Laura Boehner form
Marta Huqi Gonzalez Encinas - posledné zápasy
W80 Zaragoza - antuka | ||||
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Emma Lene | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
07.04.23 štvrťfinále | vs. Klaudija Bubelyte | 7-63, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.04.23 2. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
05.04.23 1. kolo | vs. Anastasiya Kuparev | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.23 1. kolo | vs. Marine Szostak | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
17.03.23 štvrťfinále | vs. Sandy Marti | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.03.23 2. kolo | vs. Jade Bornay | 6-3, 2-6, 7-65 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
23.02.23 2. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.02.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Lisa Gruber | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
01.02.23 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
31.01.23 kvalifik. | vs. Pia Lovric | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Yu-Yun Li | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Amelie Van Impe | 5-7, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
W80+H Valencia - antuka | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Angelica Moratelli | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W80 Madrid - antuka | ||||
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-4, 0-6, 6-10 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.22 kvalifik. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Ariadna Briones Ginesta | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
19.10.22 1. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.10.22 kvalifik. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Laura Vasilescu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Quinta - tvrdý | ||||
13.10.22 1. kolo | vs. Tamira Paszek | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
11.10.22 kvalifik. | vs. Laura Boehner | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Lisbon - antuka | ||||
29.09.22 2. kolo | vs. Selena Janicijevic | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
28.09.22 1. kolo | vs. Matilde Jorge | 7-64, 2-6, 6-3 | detail zápasu |
Laura Boehner - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Noa Krznaric | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.04.24 kvalifik. | vs. Honami Sodeyama | 6-4, 5-7, 11-13 | detail zápasu | |
15.04.24 2. kolo kval. | vs. Marina Bulbarella | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Valentina Losciale | 6-0, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Helena Buchwald | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Madison Tattini | 6-77, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Carina Syrtveit | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Ustiniya Lekomtseva | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Roots | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Martina Colmegna | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Michaela Laki | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Wilva Chan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Ananya Vartak | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Yuzuha Negishi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Mana Ayukawa | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Caroline Brack | 3-6, 7-63, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Luana Plaza Araujo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Sharanya Shetty | Sharanya Shetty - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W35 Le - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Antonia Schmidt | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Petit - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Isabelle Boulais | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Maelys Thiery James | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Sarah Victoria Majesty Nita | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Selin Vakalapudi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Fort - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Pauline Payet | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.01.24 kvalifik. | vs. Alexandra Vasilyeva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.01.24 2. kolo kval. | vs. Asia Angela Ting Fontana | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 6-76, 1-6 | detail zápasu |