ZÁPAS
10.10.22 | 2. kolo kval. | Marta Huqi Gonzalez Encinas | Alyssa Reguer | 6-4, 6-4 | W25 Quinta | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
04.05.06, 17 rokov
04.05.06, 17 rokov
Marta Huqi Gonzalez Encinas vs. Alyssa Reguer - Vzájomné zápasy
10.10.22 | 2. kolo kval. | Marta Huqi Gonzalez Encinas | Alyssa Reguer | 6-4, 6-4 | detail zápasu | W25 Quinta | tvrdý |
Marta Huqi Gonzalez Encinas form & Alyssa Reguer form
Marta Huqi Gonzalez Encinas - posledné zápasy
W80 Zaragoza - antuka | ||||
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Emma Lene | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
07.04.23 štvrťfinále | vs. Klaudija Bubelyte | 7-63, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.04.23 2. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
05.04.23 1. kolo | vs. Anastasiya Kuparev | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.23 1. kolo | vs. Marine Szostak | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
17.03.23 štvrťfinále | vs. Sandy Marti | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.03.23 2. kolo | vs. Jade Bornay | 6-3, 2-6, 7-65 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
23.02.23 2. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.02.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Lisa Gruber | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
01.02.23 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
31.01.23 kvalifik. | vs. Pia Lovric | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Yu-Yun Li | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Amelie Van Impe | 5-7, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
W80+H Valencia - antuka | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Angelica Moratelli | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W80 Madrid - antuka | ||||
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-4, 0-6, 6-10 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.22 kvalifik. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Ariadna Briones Ginesta | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
19.10.22 1. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.10.22 kvalifik. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Laura Vasilescu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Quinta - tvrdý | ||||
13.10.22 1. kolo | vs. Tamira Paszek | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
11.10.22 kvalifik. | vs. Laura Boehner | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Lisbon - antuka | ||||
29.09.22 2. kolo | vs. Selena Janicijevic | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
28.09.22 1. kolo | vs. Matilde Jorge | 7-64, 2-6, 6-3 | detail zápasu |
Alyssa Reguer - posledné zápasy
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Amelia Waligora | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Christine Gouws | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Lilitha Sithenkosi Ndungane | 1-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Mia-Leigh Cilliers | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Laura Samsonova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Isabella Maria Serban | 6-4, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Sandeepti Singh Rao | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Saoirse Breen | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Josy Daems | 2-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Nagomi Higashitani | 6-1, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.01.24 štvrťfinále | vs. Malwina Rowinska | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
04.01.24 2. kolo | vs. Yanan Hou | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 6-3, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.12.23 2. kolo | vs. Nina Radovanovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.12.23 1. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
20.12.23 kvalifik. | vs. Hiba Heni | 4-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo kval. | vs. Chahd Berriri | 4-1, Chahd Berriri - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Mariia Tkacheva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Valeria Braslavskaya | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Fang An Lin | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Carla Fity | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Stella Kovacicova | 6-71, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Amelie Smejkalova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Simona Ogescu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 6-4, 5-7, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Evgeniya Burdina | 4-6, 1-6 | detail zápasu |