ZÁPAS
03.12.19 | kvalifik. | Mariya Poduraeva | Anja Draskovic | 6-2, 6-1 | W15 Cairo | antuka |
ŠTATISTIKY
Mariya Poduraeva | Anja Draskovic | |
1. podanie % | 41/57 (72%) | 33/49 (67%) |
Vyhrané body z 1.podania | 26/41 (63%) | 15/33 (45%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/16 (50%) | 3/16 (19%) |
Vyhrané break-bally | 6/13 (46%) | 1/9 (11%) |
Vyhrané body z returnu | 31/49 (63%) | 23/57 (40%) |
Vyhrané body celkom | 65/106 (61%) | 41/106 (39%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Anja Draskovic | |
Mariya Poduraeva | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Anja Draskovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mariya Poduraeva | 2-1 | |
0-0, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Anja Draskovic | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Mariya Poduraeva | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-2 | Anja Draskovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40 | ||
Mariya Poduraeva | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Anja Draskovic | |
0-0 | ||
Mariya Poduraeva | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-0 | Anja Draskovic | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Mariya Poduraeva | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Anja Draskovic | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mariya Poduraeva | 4-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
5-1 | Anja Draskovic | |
0-0, 30-0 | ||
6-1 |
Ukrajina
22.04.01, 23 rokov
22.04.01, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Montenegro
18.02.01, 23 rokov
18.02.01, 23 rokov
Mariya Poduraeva vs. Anja Draskovic - Vzájomné zápasy
03.12.19 | kvalifik. | Mariya Poduraeva | Anja Draskovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | W15 Cairo | antuka |
Mariya Poduraeva form & Anja Draskovic form
Mariya Poduraeva - posledné zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
16.04.24 kvalifik. | vs. Camilla Gennaro | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Santa - antuka | ||||
11.04.24 2. kolo | vs. Lucie Havlickova | 1-6, 7-65, 0-6 | detail zápasu | |
10.04.24 1. kolo | vs. Vasilisa Borisova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.04.24 kvalifik. | vs. Alexandra Biot | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Vladislava Andreevskaya | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Aisha Sovet | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Danaiya Amangazhiyeva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Yana Kim | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Lucia Tognoni | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Lavinia Tanasie | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Caroline Brack | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 5-7, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Anna Popescu | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Chelsea Stergiopoulos | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Kalomoira Ralli | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Sarah Tatu | 1-6, 6-1, 6-10 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Anca Stefania Sauciuc | 7-62, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Bergler | 2-6, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Tea Lukic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
17.08.23 1. kolo | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.08.23 kvalifik. | vs. Selina Atay | 6-0, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Dana Baidaulet | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Daria Zelinskaya | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Varvara Altukhova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Astana - tvrdý | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Prathyusha Rachapudi | 3-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Maiko Uchijima | 1-6, 2-6 | detail zápasu |
Anja Draskovic - posledné zápasy
W15 Pazardzhik - antuka | ||||
27.10.20 kvalifik. | vs. Elena Jamshidi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Elena Trencheva | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.02.20 kvalifik. | vs. Ani Amiraghyan | 1-4, - Anja Draskovic - skreč | detail zápasu | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Carola Cavelli | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Laetitia Pulchartova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
10.12.19 kvalifik. | vs. Yasmin Ezzat | 6-2, 0-5, - Anja Draskovic - skreč | detail zápasu | |
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Julia Klimovicz | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
03.12.19 kvalifik. | vs. Mariya Poduraeva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Aaliya Ebrahim | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.11.19 kvalifik. | vs. Clarissa Gai | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Mariam Hatem Ibrahim | 2-0, Mariam Hatem Ibrahim - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Viktoriya Petrenko | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Mirabelle Njoze | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Podgorica - antuka | ||||
16.09.19 kvalifik. | vs. Chantal Skamlova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Doroteja Joksovic | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Curtea - antuka | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Oana Gavrila | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Sara Lanca | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
03.09.19 kvalifik. | vs. Andjela Sebrek | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Mariana Borges | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Sofia Maria Nicolae | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Podgorica - antuka | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Veronika Erjavec | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Sarra Ata | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
23.10.17 kvalifik. | vs. Sophia Intert | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
18.10.17 1. kolo | vs. Mia Eklund | 0-6, 6-76 | detail zápasu | |
16.10.17 kvalifik. | vs. Elena Griessner | 6-4, 6-4 | detail zápasu |