ZÁPAS
11.02.20 | 1. kolo | Mariia Tkacheva | Arlinda Rushiti | 6-3, 6-2 | W15 Monastir | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Mariia Tkacheva | Arlinda Rushiti | |
1. podanie % | 34/60 (57%) | 36/57 (63%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/34 (68%) | 20/36 (56%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/26 (58%) | 8/21 (38%) |
Vyhrané break-bally | 4/5 (80%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 29/57 (51%) | 22/60 (37%) |
Vyhrané body celkom | 67/117 (57%) | 50/117 (43%) |
Dvojchyby | 5 | 3 |
Esá | 0 | 6 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mariia Tkacheva | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mariia Tkacheva | 3-0 | |
0-0 | ||
3-1 | Arlinda Rushiti | |
Mariia Tkacheva | 4-1 | |
4-2 | Arlinda Rushiti | |
Mariia Tkacheva | 5-2 | |
5-3 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Mariia Tkacheva | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-15 | ||
Mariia Tkacheva | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Arlinda Rushiti | |
0-0 | ||
Mariia Tkacheva | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Mariia Tkacheva | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
5-2 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Mariia Tkacheva vs. Arlinda Rushiti - Vzájomné zápasy
11.02.20 | 1. kolo | Mariia Tkacheva | Arlinda Rushiti | 6-3, 6-2 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Mariia Tkacheva form & Arlinda Rushiti form
Mariia Tkacheva - posledné zápasy
W35 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Francesca Pace | 4-6, 0-2, - Mariia Tkacheva - skreč | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Merna Refaat | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.12.23 finále | vs. Kira Pavlova | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
09.12.23 semifinále | vs. Evgeniya Burdina | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
08.12.23 štvrťfinále | vs. Rebecca Munk Mortensen | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Yuliya Perapekhina | 6-4, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Weronika Ewald | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Evgeniya Burdina | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Lilli Tagger | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Fang An Lin | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Kateryna Lazarenko | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Alyssa Reguer | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Yujin Kim | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Fang An Lin | 6-1, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Ustiniya Lekomtseva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.11.23 finále | vs. Jenny Duerst | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.11.23 semifinále | vs. Ekaterina Shalimova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
10.11.23 štvrťfinále | vs. Alisa Kummel | 6-2, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Vlada Mincheva | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Mariia Masiianskaia | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Salma Drugdova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Valery Gynina | 6-1, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 4-6, 2-4, - Mariia Tkacheva - skreč | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Darya Shauha | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bogota - antuka | ||||
01.04.23 1. kolo kval. | vs. Irina Khromacheva | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Sopo - antuka | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Suzan Lamens | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Arlinda Rushiti - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Sandra Samir | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Irina Balus | 1-0, Irina Balus - skreč | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Vlada Mincheva | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Flavie Brugnone | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Alisa Kummel | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Maya Drozd | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.10.23 štvrťfinále | vs. Elena-Teodora Cadar | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Caroline Brack | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Zuzanna Bednarz | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Sofia Costoulas | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Tina Nadine Smith | 5-7, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
30.08.23 kvalifik. | vs. Tina Nadine Smith | 7-610, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Naima Karamoko | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Verbier - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Sophie Luescher | 6-76, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Erwitte - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Suzan Lamens | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 6-3, 3-6, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
11.07.23 kvalifik. | vs. Yuki Naito | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Helene Schnack | 6-73, 7-5, 11-9 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Guimaraes - tvrdý | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Setubal - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Robin Anderson | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
10.05.23 2. kolo | vs. Polina Iatcenko | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Croissy - tvrdý I. | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Jessica Pieri | 3-6, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Ricany - tvrdý I. | ||||
13.03.23 kvalifik. | vs. Sofya Lansere | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Deborah Chiesa | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Lucie Havlickova | 3-6, 2-6 | detail zápasu |