Ukrajina
12.06.01, 22 rokov
10 384 $
12.06.01, 22 rokov
10 384 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
11.08.99, 24 rokov
11.08.99, 24 rokov
Mariia Bergen vs. Diana Bakuta - Vzájomné zápasy
22.09.18 | 1. kolo kval. | Mariia Bergen | Diana Bakuta | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Chornomorsk | antuka |
Mariia Bergen form & Diana Bakuta form
Mariia Bergen - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Melania Delai | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Himadri Kashyap | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Yuka Hosoki | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Hwiwon Wi | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Solymar Colling | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Eva Marie Desvignes | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Diana De Simone | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Hannah Rylatt | 7-65, 0-6, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Ioana Zvonaru | 7-63, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Louna Zoppas | 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Marika Jones | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Lea Bathellier | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Veronika Podrez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Daria Gorska | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Virginia Ferrara | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.07.23 2. kolo kval. | vs. Gala Arangio | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
25.07.23 kvalifik. | vs. Oceanne Lopez | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Greta Medeghini | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Jordan Fenton | 7-65, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Lara Stojanovski | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Suana Tucakovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Alexia Iulia Marginean | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Denisa Elena Plesa | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Yakimova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
20.03.23 kvalifik. | vs. Lola Marandel | 6-78, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Nele Niermann | 6-3, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
12.03.23 2. kolo kval. | vs. Enola Chiesa | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Diana Bakuta - posledné zápasy
Chornomorsk - antuka | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Anna Parkhomenko | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Mariia Bergen | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Szekesfehervar - antuka | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Ramona Mataruga | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Giulia Crescenzi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Focsani - antuka | ||||
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Vasiliki Karvouni | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Gyulnara Nazarova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Katsiaryna Skachkova | 7-63, 0-6, 7-5 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Mariia Tkacheva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Diana Borodina | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Kiev - antuka | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Oleksandra Balaba | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Bucha - antuka | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Ielizaveta Diachenko | 6-74, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
Ivano Frankivsk - antuka | ||||
31.07.17 2. kolo kval. | vs. Tatiana Perebiynis | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
23.11.16 1. kolo | vs. Emily Webley-Smith | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
14.11.16 1. kolo kval. | vs. Gunjee Sukhbat | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
14.11.16 kvalifik. | vs. Sophie Gerits | 1-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
Kharkiv - antuka | ||||
15.08.16 2. kolo kval. | vs. Kateryna Baranivska | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
13.06.16 2. kolo kval. | vs. Elizaveta Ianchuk | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
28.03.16 kvalifik. | vs. Daria Orichkevitch | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
21.03.16 1. kolo kval. | vs. Karolina Snita | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bucha - antuka | ||||
21.09.15 1. kolo kval. | vs. Dilara Yurtkuran | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
19.05.14 1. kolo | vs. Janina Toljan | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
12.05.14 1. kolo | vs. Ksenia Palkina | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
05.05.14 kvalifik. | vs. Assel Jumamukhambetova | 1-6, 2-6 | detail zápasu |