ZÁPAS
21.11.21 | 1. kolo kval. | Maria Lota Kaul | Martina Macarena Torrales Tebes | 6-0, 6-0 | W60 Brasilia | antuka |
ŠTATISTIKY
Maria Lota Kaul | Martina Macarena Torrales Tebes | |
1. podanie % | 23/42 (55%) | 14/33 (42%) |
Vyhrané body z 1.podania | 20/23 (87%) | 6/14 (43%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/19 (53%) | 2/19 (11%) |
Vyhrané break-bally | 6/7 (86%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 25/33 (76%) | 12/42 (29%) |
Vyhrané body celkom | 55/75 (73%) | 20/75 (27%) |
Dvojchyby | 6 | 11 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Martina Macarena Torrales Tebes | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Maria Lota Kaul | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Martina Macarena Torrales Tebes | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Maria Lota Kaul | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Martina Macarena Torrales Tebes | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Maria Lota Kaul | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Martina Macarena Torrales Tebes | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Maria Lota Kaul | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Martina Macarena Torrales Tebes | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Maria Lota Kaul | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Martina Macarena Torrales Tebes | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Maria Lota Kaul | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-0 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Chile
15.11.04, 19 rokov
15.11.04, 19 rokov
Maria Lota Kaul vs. Martina Macarena Torrales Tebes - Vzájomné zápasy
21.11.21 | 1. kolo kval. | Maria Lota Kaul | Martina Macarena Torrales Tebes | 6-0, 6-0 | detail zápasu | W60 Brasilia | antuka |
Maria Lota Kaul form & Martina Macarena Torrales Tebes form
Maria Lota Kaul - posledné zápasy
W25 Parnu - antuka | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Tess Sugnaux | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
09.08.22 kvalifik. | vs. Grete Gull | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Andrea Roots | 3-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
08.03.22 1. kolo | vs. Jenny Lim | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Curitiba - antuka | ||||
02.12.21 2. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-75, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
01.12.21 1. kolo | vs. Isabela Alvarez Mercante | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Brasilia - antuka | ||||
26.11.21 štvrťfinále | vs. Elina Avanesyan | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
25.11.21 2. kolo | vs. Noelia Zeballos | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
23.11.21 1. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.11.21 kvalifik. | vs. Katarina Jokic | 7-64, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Martina Macarena Torrales Tebes | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cundinamarca - antuka | ||||
18.11.21 2. kolo | vs. Hurricane Tyra Black | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.11.21 1. kolo | vs. Brittany Collens | 1-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Aparecida - antuka | ||||
11.11.21 2. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.11.21 1. kolo | vs. Nathaly Kurata | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Haabneeme - tvrdý I. | ||||
02.11.21 1. kolo | vs. Katie Swan | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Kiryat - tvrdý | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Dariia Monakhova | 7-5, 2-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-3, 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Eri Shimizu | 6-3, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
12.10.21 kvalifik. | vs. Xichen Zhao | 6-3, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
12.10.21 2. kolo kval. | vs. Kate Zueva | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - antuka | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Darja Vidmanova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Zuzana Bohatova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
08.09.21 1. kolo | vs. Chiara Catini | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Verena Meliss | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Noma Akugue Noha | 6-4, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
17.08.21 kvalifik. | vs. Aneta Laboutkova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Maja Radenkovic | 6-1, 6-75, 10-4 | detail zápasu | |
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Anja Stankovic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
04.08.21 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Martina Macarena Torrales Tebes - posledné zápasy
W15 Cordoba - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mariana Zottoli | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tucuman - antuka | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Lucia Gabriela Serrano | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Vacaria - antuka | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Luisa Silvestre Da Rosa Silvestre | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Mogi - antuka | ||||
04.12.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cordoba - antuka | ||||
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Maria Juana Larreteguy | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Mendoza - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Maria Luisa Oliveira | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Junin - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Agostina Andreazzini | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Bragado - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Maria Fernanda Martinez Hernandez | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Lima - antuka | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Nicole Poj | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Lima - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Emma Kette | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Guayaquil - antuka | ||||
27.09.22 1. kolo | vs. Smriti Bhasin | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Guayaquil - antuka | ||||
21.09.22 1. kolo | vs. Smriti Bhasin | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Curitiba - antuka | ||||
29.11.21 1. kolo kval. | vs. Natalia Alves De Lima | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Brasilia - antuka | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Maria Lota Kaul | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60+H Santiago - antuka | ||||
07.11.21 kvalifik. | vs. Macarena Cannoni | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Lima - antuka | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Lucia Gonzales | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Lima - antuka | ||||
04.10.21 kvalifik. | vs. Maria Sara Popa | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Olimpia - antuka | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Isadora Fernanda Muller | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Colina - antuka | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Nathaly Kurata | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Santiago - antuka | ||||
30.09.19 kvalifik. | vs. Valentina Vasquez Pongruber | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Delfina Glorioso | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Juana Larranaga | 0-6, 0-6 | detail zápasu |