ZÁPAS
16.07.19 | kvalifik. | Maria Lota Kaul | Elizaveta Kuznetsova | 7-62, 7-5 | W15 Parnu | antuka |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
09.04.00, 24 rokov
09.04.00, 24 rokov
Maria Lota Kaul vs. Elizaveta Kuznetsova - Vzájomné zápasy
16.07.19 | kvalifik. | Maria Lota Kaul | Elizaveta Kuznetsova | 7-62, 7-5 | detail zápasu | W15 Parnu | antuka |
Maria Lota Kaul form & Elizaveta Kuznetsova form
Maria Lota Kaul - posledné zápasy
W25 Parnu - antuka | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Tess Sugnaux | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
09.08.22 kvalifik. | vs. Grete Gull | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Andrea Roots | 3-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
08.03.22 1. kolo | vs. Jenny Lim | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Curitiba - antuka | ||||
02.12.21 2. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-75, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
01.12.21 1. kolo | vs. Isabela Alvarez Mercante | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Brasilia - antuka | ||||
26.11.21 štvrťfinále | vs. Elina Avanesyan | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
25.11.21 2. kolo | vs. Noelia Zeballos | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
23.11.21 1. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.11.21 kvalifik. | vs. Katarina Jokic | 7-64, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Martina Macarena Torrales Tebes | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cundinamarca - antuka | ||||
18.11.21 2. kolo | vs. Hurricane Tyra Black | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.11.21 1. kolo | vs. Brittany Collens | 1-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Aparecida - antuka | ||||
11.11.21 2. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.11.21 1. kolo | vs. Nathaly Kurata | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Haabneeme - tvrdý I. | ||||
02.11.21 1. kolo | vs. Katie Swan | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Kiryat - tvrdý | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Dariia Monakhova | 7-5, 2-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-3, 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Eri Shimizu | 6-3, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
12.10.21 kvalifik. | vs. Xichen Zhao | 6-3, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
12.10.21 2. kolo kval. | vs. Kate Zueva | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - antuka | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Darja Vidmanova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Zuzana Bohatova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
08.09.21 1. kolo | vs. Chiara Catini | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Verena Meliss | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Noma Akugue Noha | 6-4, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
17.08.21 kvalifik. | vs. Aneta Laboutkova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Maja Radenkovic | 6-1, 6-75, 10-4 | detail zápasu | |
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Anja Stankovic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
04.08.21 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Elizaveta Kuznetsova - posledné zápasy
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Kira Pavlova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Elena Malygina | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Parnu - tvrdý I. | ||||
05.11.19 kvalifik. | vs. Patricija Spaka | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Lauren Elisabeth Lind | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Stockholm - tvrdý I. | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Olivia Malm | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Oslo - tvrdý I. | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.10.19 kvalifik. | vs. Venla Ahti | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
13.10.19 kvalifik. | vs. Pia Brglez | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
08.10.19 kvalifik. | vs. Elizaveta Shebekina | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
10.09.19 kvalifik. | vs. Darya Gaifullina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
03.09.19 kvalifik. | vs. Anfisa Danilchenko | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Zoi Meers | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Anita Bertoloni | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Anna Powaska | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Carola Cavelli | 6-1, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
12.08.19 kvalifik. | vs. Aminata Sall | 2-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
29.07.19 kvalifik. | vs. Julia Lovqvist | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Sophia Fry | 6-2, 1-6, 12-10 | detail zápasu | |
W15 Tampere - tvrdý I. | ||||
23.07.19 kvalifik. | vs. Vilena Petrova | 6-4, 1-6, 3-10 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Johanna Ranta-Aho | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Parnu - antuka | ||||
16.07.19 kvalifik. | vs. Maria Lota Kaul | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Maria Fernanda Morales | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Lucrezia Stefanini | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
09.12.18 1. kolo kval. | vs. Stephanie Kent | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
03.12.18 kvalifik. | vs. Giorgia Pigato | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.12.18 1. kolo kval. | vs. Alexia Carlone | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Maja Issler | 3-6, 2-6 | detail zápasu |