ZÁPAS
06.12.20 | 1. kolo kval. | Maria Krupenina | Tanika Tyra Panaino | 6-1, 6-0 | W15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Rusko
03.03.01, 23 rokov
03.03.01, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
JAR
01.09.01, 22 rokov
01.09.01, 22 rokov
Maria Krupenina vs. Tanika Tyra Panaino - Vzájomné zápasy
06.12.20 | 1. kolo kval. | Maria Krupenina | Tanika Tyra Panaino | 6-1, 6-0 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Maria Krupenina form & Tanika Tyra Panaino form
Maria Krupenina - posledné zápasy
W25 Tbilisi - tvrdý | ||||
08.06.22 2. kolo | vs. Sopiko Tsitskishvili | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.06.22 kvalifik. | vs. Liana Dvalishvili | 4-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
W25 Tbilisi - tvrdý | ||||
30.05.22 kvalifik. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-3, 0-6, 4-10 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Milena Gevorgyan | 6-4, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Yana Mogilnitskaya | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
27.04.22 1. kolo | vs. Sofiya Chursina | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
21.04.22 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.04.22 1. kolo | vs. Iuliia Nikitina | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Darya Shauha | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
23.11.21 1. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 1-6, 6-1, 6-76 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.11.21 2. kolo | vs. Giorgia Pinto | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.11.21 1. kolo | vs. Flavie Brugnone | 2-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
03.11.21 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Alina Korneeva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
14.09.21 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Almaty - tvrdý | ||||
24.08.21 kvalifik. | vs. Alisa Kummel | 1-6, 6-4, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
22.07.21 2. kolo | vs. Eva Garkusha | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.07.21 1. kolo | vs. Daria Mishina | 2-6, 6-4, Daria Mishina - skreč | detail zápasu | |
W60 Nur - tvrdý | ||||
13.07.21 kvalifik. | vs. Angelina Gabueva | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
12.07.21 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Gnilozubova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nur - tvrdý | ||||
05.07.21 kvalifik. | vs. Yuliya Hatouka | 0-6, 0-3, - Maria Krupenina - skreč | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Anna Ureke | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.05.21 kvalifik. | vs. Arina Solomatina | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Sofia Saitova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
18.05.21 1. kolo | vs. Shelly Bereznyak | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.04.21 kvalifik. | vs. Yasmina Karimjanova | 5-7, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Anhzelika Isaeva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.04.21 kvalifik. | vs. Larisa Bekmetova | 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Tanika Tyra Panaino - posledné zápasy
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Savanna Ly | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Gabriela Vilar | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Savanna Ly | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Gabriela Vilar | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.12.23 1. kolo kval. | vs. Caterina Odorizzi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Elyana Moonen | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.05.23 kvalifik. | vs. Nicol Benesova | 6-1, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Aya Bychenko | 6-2, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Anastasia Lizunova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Fabienne Kim Degroot | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Pretoria - tvrdý | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Tilwith Di Girolami | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Pretoria - tvrdý | ||||
06.03.23 kvalifik. | vs. Clara Vlasselaer | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Seven Oral | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Jiaqi Wang | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Eleejah Inisan | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Sozopol - tvrdý | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Alexandra Iordache | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Caloundra - tvrdý | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Anja Nayar | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Caloundra - tvrdý | ||||
18.07.22 kvalifik. | vs. Mia Repac | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.07.22 1. kolo kval. | vs. Ashley Gilby | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
18.07.22 2. kolo kval. | vs. Bianca Compuesto | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Pretoria - tvrdý | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Shria Atturu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Pretoria - tvrdý | ||||
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Kariann Pierre-Louis | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.01.22 2. kolo kval. | vs. Elizaveta Morozova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.01.22 1. kolo kval. | vs. Roua Limem | 6-75, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Diana Chehoudi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Pretoria - tvrdý | ||||
26.09.21 2. kolo kval. | vs. Jenna Defalco | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Johannesburg - tvrdý | ||||
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Polina Kudermetova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Kagiso Ledwaba | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Johannesburg - tvrdý | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Angelina Graovac | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Potchefstroom - tvrdý | ||||
08.02.21 1. kolo kval. | vs. Beatriz Haddad Maia | 0-6, 0-6 | detail zápasu |