ZÁPAS
31.10.22 | kvalifik. | Maria Jose Zehnder | Maria Andrienko | 6-2, 6-74, 10-6 | W15 Castellon | antuka |
ŠTATISTIKY
Argentina
02.03.96, 28 rokov
02.03.96, 28 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
23.05.04, 19 rokov
23.05.04, 19 rokov
Maria Jose Zehnder vs. Maria Andrienko - Vzájomné zápasy
31.10.22 | kvalifik. | Maria Jose Zehnder | Maria Andrienko | 6-2, 6-74, 10-6 | detail zápasu | W15 Castellon | antuka |
Maria Jose Zehnder form & Maria Andrienko form
Maria Jose Zehnder - posledné zápasy
W25 Erwitte - antuka | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Julia Victoria Rennert | 6-77, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Federica Bilardo | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
02.12.22 štvrťfinále | vs. Georgia Gulin | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.11.22 1. kolo | vs. Carla Markus | 7-62, 7-5 | detail zápasu | |
29.11.22 2. kolo | vs. Luisina Giovannini | Luisina Giovannini - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Mar - antuka | ||||
22.11.22 1. kolo | vs. Luisina Giovannini | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-712, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Ines Murta | 5-7, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.22 kvalifik. | vs. Maria Andrienko | 6-2, 6-74, 10-6 | detail zápasu | |
30.10.22 2. kolo kval. | vs. Rocio Rojo Domingo | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
17.10.22 kvalifik. | vs. Mihaela Djakovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.10.22 2. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Baza - tvrdý | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Arina Arifullina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Ceuta - tvrdý | ||||
21.09.22 2. kolo | vs. Olga Helmi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.22 1. kolo | vs. Fernanda Rain Contreras | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
15.09.22 2. kolo | vs. Ana Giraldi Requena | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.22 1. kolo | vs. Patricia Rodriguez Carretero | 6-75, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Lea Ribourdouille | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
27.06.22 1. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
04.11.21 2. kolo | vs. Lucia Peyre | 1-6, 6-2, 6-73 | detail zápasu | |
03.11.21 1. kolo | vs. Alba Ferreres Fernandez | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
02.11.21 kvalifik. | vs. Hanna Vinahradava | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
01.11.21 2. kolo kval. | vs. Pilar Astigarraga Harper | 5-7, 6-0, 10-7 | detail zápasu | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Zoi Spyrou | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
17.10.21 2. kolo kval. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
17.09.21 2. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.09.21 1. kolo | vs. Sathwika Sama | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Marbella - antuka | ||||
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Adithya Karunaratne | 1-6, 1-6 | detail zápasu |
Maria Andrienko - posledné zápasy
W15 Sabadell - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Caroline Werner | 1-6, 7-65, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Martina Puvill | 3-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Julia Victoria Rennert | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Marente Sijbesma | 6-2, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Claudia De Lucas Rivera | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Marente Sijbesma | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
04.12.23 kvalifik. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Pari Singh | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Valentina Losciale | 5-7, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Vanja Gudelj | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Andrea Palazon | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Emira Stafford | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
15.11.23 kvalifik. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-2, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Soledad Fayos Capilla | 2-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Marta Kurmaz | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
05.11.23 2. kolo kval. | vs. Mina Hodzic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Gyeong Seo Lee | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.07.23 kvalifik. | vs. Warda Ait El Bachir | 3-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Yana Tsion | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
17.07.23 kvalifik. | vs. Syria La Cerra | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
16.07.23 2. kolo kval. | vs. Sara Sarinova | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Getxo - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Jennifer Ruggeri | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Valencia - antuka | ||||
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Darya Astakhova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
06.06.23 kvalifik. | vs. Gina Marie Dittmann | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Laura Cuesta Bret | 7-66, 6-3 | detail zápasu |