Margherita Marcon vs. Nicol Benesova 23.10.2023

Margherita Marcon vs. Nicol Benesova 23.10.2023 - W25 Sharm ElSheikh - porovnanie

ZÁPAS

23.10.232. kolo kval.Margherita Marcon Nicol Benesova 6-3, 6-72, 10-7 Egypt W25 Sharm tvrdý

ŠTATISTIKY

Margherita MarconNicol Benesova
1. podanie %57/88 (65%)65/93 (70%)
Vyhrané body z 1.podania34/57 (60%)41/65 (63%)
Vyhrané body z 2.podania16/31 (52%)9/28 (32%)
Vyhrané break-bally4/8 (50%)2/10 (20%)
Vyhrané body z returnu43/93 (46%)38/88 (43%)
Vyhrané body celkom93/181 (51%)88/181 (49%)
Dvojchyby82
Esá11

ŠTATISTIKY

1
Margherita Marcon Margherita Marcon podáva0-0
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40
1-0Nicol Benesova Nicol Benesova podáva
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP]
Margherita Marcon Margherita Marcon podáva2-0
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP]
2-1Nicol Benesova Nicol Benesova podáva
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP]
Margherita Marcon Margherita Marcon podáva3-1
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP]
4-2Nicol Benesova Nicol Benesova podáva
0-0, 40-30[BP]
Margherita Marcon Margherita Marcon podáva4-3
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15
Margherita Marcon Margherita Marcon podáva5-3
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40
6-3
2
0-0Nicol Benesova Nicol Benesova podáva
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP]
Margherita Marcon Margherita Marcon podáva1-0
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP]
1-1Nicol Benesova Nicol Benesova podáva
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP]
Margherita Marcon Margherita Marcon podáva2-1
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP]
2-2Nicol Benesova Nicol Benesova podáva
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A
Margherita Marcon Margherita Marcon podáva2-3
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP]
2-4Nicol Benesova Nicol Benesova podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
Margherita Marcon Margherita Marcon podáva3-4
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
4-4Nicol Benesova Nicol Benesova podáva
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40
Margherita Marcon Margherita Marcon podáva4-5
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40
5-5Nicol Benesova Nicol Benesova podáva
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP]
Margherita Marcon Margherita Marcon podáva6-5
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP]
6-6Nicol Benesova Nicol Benesova podáva
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 2-4, 2-5, 2-6
6-72
3
Margherita Marcon Margherita Marcon podáva0-0
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 2-4, 3-4, 4-4, 4-5, 4-6, 5-6, 5-7, 6-7, 7-7, 8-7, 9-7
10-7

Margherita Marcon
Taliansko
02.10.05, 18 rokov







Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Česká republika
16.09.04, 19 rokov







Nicol Benesova
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Margherita Marcon vs. Nicol Benesova - Vzájomné zápasy

23.10.232. kolo kval.Margherita MarconNicol Benesova6-3, 6-72, 10-7 detail zápasuEgypt W25 Sharm tvrdý

Margherita Marcon form & Nicol Benesova form

Margherita Marcon - posledné zápasy

Tunisia W15 Monastir - tvrdý
11.06.24
1. kolo
vs. Victoria Gomez3-6, 0-4, - Margherita Marcon - skrečprehradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
04.06.24
1. kolo
vs. Samira De Stefano2-6, 0-6 prehradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
27.05.24
2. kolo kval.
vs. Sasha Natalie Chimedza6-3, 4-6, 7-10 prehradetail zápasu
Austria W35 Annenheim - antuka
20.05.24
kvalifik.
vs. Manca Pislak1-6, 1-6 prehradetail zápasu
19.05.24
1. kolo kval.
vs. Gabriela Nanova6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Slovenia W15 Nova - antuka
08.05.24
1. kolo
vs. Margarita Ignatjeva4-6, 1-6 prehradetail zápasu
Spain W15 Telde - antuka
14.04.24
1. kolo kval.
vs. Sara Conde6-75, 3-6 prehradetail zápasu
Spain W15 Telde - antuka
08.04.24
kvalifik.
vs. Anastasia Mozgaleva6-75, 4-6 prehradetail zápasu
07.04.24
1. kolo kval.
vs. Sofiia Nagornaia6-0, 6-3 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
11.03.24
2. kolo kval.
vs. Stella Remander4-6, 4-6 prehradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
06.03.24
1. kolo
vs. Gaia Squarcialupi3-6, 0-6 prehradetail zápasu
05.03.24
kvalifik.
vs. Jacquline Nylander Altelius1-6, 2-6 prehradetail zápasu
04.03.24
2. kolo kval.
vs. Jessica Dea Calugar6-0, 6-3 výhradetail zápasu
Spain W15 Manacor - tvrdý
20.02.24
kvalifik.
vs. Jana Otzipka4-6, 0-6 prehradetail zápasu
19.02.24
2. kolo kval.
vs. Isabelle Cherny5-7, 6-1, 10-7 výhradetail zápasu
18.02.24
1. kolo kval.
vs. Ida Johansson6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Spain W15 Manacor - tvrdý
13.02.24
kvalifik.
vs. Mia Chudejova7-5, 3-6, 9-11 prehradetail zápasu
12.02.24
2. kolo kval.
vs. Josefine Falster7-5, 4-6, 13-11 výhradetail zápasu
11.02.24
1. kolo kval.
vs. Vasilisa Borisova6-2, 5-7, 10-7 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
09.01.24
kvalifik.
vs. Angelica Raggi1-6, 2-6 prehradetail zápasu
08.01.24
2. kolo kval.
vs. Lina Soussi6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
02.01.24
1. kolo
vs. Jiaqi Wang3-6, 2-6 prehradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
27.12.23
1. kolo
vs. Selina Atay6-1, 4-6, 1-6 prehradetail zápasu
Egypt W25 Sharm - tvrdý
13.12.23
1. kolo
vs. Elena Pridankina0-6, 2-6 prehradetail zápasu
12.12.23
kvalifik.
vs. Victoria Mikhaylova7-5, 4-6, 10-4 výhradetail zápasu
11.12.23
2. kolo kval.
vs. Hania Abouelsaad6-73, 7-64, 10-7 výhradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
06.12.23
1. kolo
vs. Sandra Samir3-6, 3-6 prehradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
01.11.23
1. kolo
vs. Alexandra Shubladze2-6, 1-6 prehradetail zápasu
Egypt W25 Sharm - tvrdý
24.10.23
kvalifik.
vs. Tamara Kostic3-6, 2-6 prehradetail zápasu
23.10.23
2. kolo kval.
vs. Nicol Benesova6-3, 6-72, 10-7 výhradetail zápasu

Nicol Benesova - posledné zápasy

Austria W35 Annenheim - antuka
20.05.24
kvalifik.
vs. Alina Granwehr3-6, 2-6 prehradetail zápasu
19.05.24
1. kolo kval.
vs. Ella Simmons6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Serbia W15 Kursumlijska - antuka
29.04.24
2. kolo kval.
vs. Kira Bataikina3-6, 1-6 prehradetail zápasu
Egypt W35 Sharm - tvrdý
07.04.24
1. kolo kval.
vs. Summer Yardley6-75, 1-6 prehradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
03.04.24
1. kolo
vs. Mariam Atia4-6, 2-6 prehradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
18.03.24
2. kolo kval.
vs. Eunji Lim3-6, 2-6 prehradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
13.03.24
1. kolo
vs. Laura Galdano0-6, 4-6 prehradetail zápasu
12.03.24
kvalifik.
vs. Vasilissa Kupriyanova6-3, 4-6, 10-4 výhradetail zápasu
11.03.24
2. kolo kval.
vs. Sameeksha Shroff4-6, 6-1, 10-4 výhradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
26.02.24
2. kolo kval.
vs. Varvara Bernovich5-7, 6-4, 10-12 prehradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
19.02.24
2. kolo kval.
vs. Charlotte Van Zonneveld2-6, 3-6 prehradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
13.02.24
kvalifik.
vs. Sara Milanese0-6, 2-6 prehradetail zápasu
12.02.24
2. kolo kval.
vs. Sofya Gapankova6-4, 4-6, 10-6 výhradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
04.12.23
2. kolo kval.
vs. Anamaria Kurtsikashvili4-6, 4-6 prehradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
27.11.23
2. kolo kval.
vs. Sofya Gapankova4-6, 2-6 prehradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
01.11.23
1. kolo
vs. Tamara Kostic1-6, 1-6 prehradetail zápasu
31.10.23
kvalifik.
vs. Valeria Braslavskaya6-1, 7-5 výhradetail zápasu
Egypt W25 Sharm - tvrdý
23.10.23
2. kolo kval.
vs. Margherita Marcon3-6, 7-62, 7-10 prehradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
17.10.23
kvalifik.
vs. Gio Jang3-6, 1-6 prehradetail zápasu
16.10.23
2. kolo kval.
vs. Christine Gouws6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Serbia W15 Kursumlijska - antuka
12.09.23
kvalifik.
vs. Ilaria Sposetti1-6, 2-6 prehradetail zápasu
11.09.23
2. kolo kval.
vs. Kiara Cvetkovic6-3, 7-5 výhradetail zápasu
Czech Republic W25 Frydek - antuka
06.09.23
1. kolo
vs. Amelie Smejkalova0-6, 1-6 prehradetail zápasu
Serbia W15 Kursumlijska - antuka
29.08.23
kvalifik.
vs. Alisa Vasileva2-6, 2-6 prehradetail zápasu
28.08.23
2. kolo kval.
vs. Paula Mihaela Onita6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
21.08.23
1. kolo kval.
vs. Vanshita Pathania2-6, 6-4, 6-10 prehradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
14.08.23
2. kolo kval.
vs. Federica Sacco2-6, 1-6 prehradetail zápasu
Finland W15 Savitaipale - antuka
31.07.23
1. kolo kval.
vs. Jacquline Nylander Altelius3-6, 2-6 prehradetail zápasu
Holland W15 Alkmaar - antuka
25.06.23
1. kolo kval.
vs. Katharina Hering0-6, 0-6 prehradetail zápasu
Slovenia W15 Kranjska - antuka
13.06.23
kvalifik.
vs. Ana Prso0-6, 2-6 prehradetail zápasu
<