ZÁPAS
02.05.23 | 1. kolo | Margarita Ignatjeva | Dunja Maric | 4-6, 6-2, 6-3 | W15 Kursumlijska | antuka |
ŠTATISTIKY
Margarita Ignatjeva | Dunja Maric | |
1. podanie % | 39/69 (57%) | 40/93 (43%) |
Vyhrané body z 1.podania | 27/39 (69%) | 25/40 (63%) |
Vyhrané body z 2.podania | 19/30 (63%) | 22/53 (42%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 3/6 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 46/93 (49%) | 23/69 (33%) |
Vyhrané body celkom | 92/162 (57%) | 70/162 (43%) |
Dvojchyby | 3 | 4 |
Esá | 1 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Margarita Ignatjeva | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Dunja Maric | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Margarita Ignatjeva | 0-2 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-3 | Dunja Maric | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Margarita Ignatjeva | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-3 | Dunja Maric | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Margarita Ignatjeva | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Dunja Maric | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Margarita Ignatjeva | 4-4 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-5 | Dunja Maric | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
4-6 |
2 | ||
Margarita Ignatjeva | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Dunja Maric | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Margarita Ignatjeva | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Dunja Maric | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Margarita Ignatjeva | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Dunja Maric | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Margarita Ignatjeva | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Dunja Maric | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
3 | ||
Margarita Ignatjeva | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Dunja Maric | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Margarita Ignatjeva | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Dunja Maric | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Margarita Ignatjeva | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Dunja Maric | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-A | ||
Margarita Ignatjeva | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Dunja Maric | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Margarita Ignatjeva | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
Lotyšsko
25.06.01, 22 rokov
17 569 $
25.06.01, 22 rokov
17 569 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Srbsko
13.06.06, 17 rokov
13.06.06, 17 rokov
Margarita Ignatjeva vs. Dunja Maric - Vzájomné zápasy
02.05.23 | 1. kolo | Margarita Ignatjeva | Dunja Maric | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | W15 Kursumlijska | antuka |
Margarita Ignatjeva form & Dunja Maric form
Margarita Ignatjeva - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 3-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Stella Kovacicova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Alian Zack | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Patricija Paukstyte | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Jana Vanik | 1-6, 7-62, 10-7 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Angelica Maria Ochoa Martinez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Oana Gavrila | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Isabelle Trenery | Isabelle Trenery - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 1-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 7-67, 10-7 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anja Bebic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Sara Sarinova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
04.08.23 štvrťfinále | vs. Sabina Dadaciu | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Lucie Pawlak | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Shachf Lieberman | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Klaudija Bubelyte | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Gdansk - antuka | ||||
20.06.23 kvalifik. | vs. Tenika Mcgiffin | 6-4, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Kranjska - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Melania Delai | 2-6, - Margarita Ignatjeva - skreč | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Marija Semenistaja | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Adela Moravcova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Kocevje - antuka | ||||
08.06.23 1. kolo | vs. Ana Lanisek | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Anastasia Iamachkine | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
07.06.23 kvalifik. | vs. Ana Mukic | 6-0, 6-0 | detail zápasu |
Dunja Maric - posledné zápasy
W40 Skopje - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Amelie Van Impe | 1-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
10.09.23 finále | vs. Tamara Curovic | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.09.23 semifinále | vs. Helena Stevic | 6-0, Helena Stevic - skreč | detail zápasu | |
08.09.23 štvrťfinále | vs. Natalija Senic | 6-2, 2-0, Natalija Senic - skreč | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Kateryna Diatlova | 1-6, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Celine Simunyu | 6-3, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Natalija Senic | 7-65, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Mia Popovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Katerina Stewart | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
27.06.23 kvalifik. | vs. Adrienn Nagy | Adrienn Nagy - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Patricia Maria Tig | Patricia Maria Tig - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Jana Bojovic | 6-4, 4-3, Jana Bojovic - skreč | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
23.06.23 2. kolo | vs. Polina Leykina | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.06.23 1. kolo | vs. Yoana Konstantinova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
21.06.23 kvalifik. | vs. Iva Sepa | 3-6, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
20.06.23 2. kolo kval. | vs. Leticia Matuszewski | 3-6, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Nina Zabrdac | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 2-6, 0-2, - Dunja Maric - skreč | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Arina Bulatova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-77, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Luna Ivkovic | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Lavinia Tanasie | 6-74, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
18.04.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Stevanovic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
18.04.23 kvalifik. | vs. Svetlana Samardzic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Iva Jankovic | 6-2, 6-4 | detail zápasu |