Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Bosna a Herceg.
29.03.01, 23 rokov
29.03.01, 23 rokov
Marcelina Podlinska vs. Laura Radakovic - Vzájomné zápasy
15.07.18 | kvalifik. | Marcelina Podlinska | Laura Radakovic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Vienna | antuka |
Marcelina Podlinska form & Laura Radakovic form
Marcelina Podlinska - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Nina Vargova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Giorgia Pinto | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Lian Tran | 2-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.03.24 štvrťfinále | vs. Ksenia Zaytseva | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Lian Tran | 4-6, 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Klio Maria Ioannou | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 kvalifik. | vs. Nina Vargova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Tara Wurth | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Maide Damla Oezay | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Doga Turkmen | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Lara Russiniello | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Amina Salibayeva | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. Maria Toma | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Esther Lopez Alcaraz | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Martina Genis Salas | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-71, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Elizabeth Jurna | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Elena Pridankina | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Xiangruyi Ji | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Franziska Sziedat | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Tijana Sretenovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Carolina Kuhl | 7-65, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Sara Borkop | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Nadiya Kolb | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Catarina Silva | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Federica Sacco | 6-4, 5-7, 1-6 | detail zápasu |
Laura Radakovic - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Agustina Chlpac | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Francesca De Matteo | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
09.06.23 štvrťfinále | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.06.23 2. kolo | vs. Mia Chudejova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Svetlana Samardzic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Feld - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Anna Lena Ebster | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Murska - tvrdý I. | ||||
27.03.23 kvalifik. | vs. Linda Klimovicova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Anna Semenova | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Kseniia Piskareva | 6-0, 6-75, 12-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Anastasia Piangerelli | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Yana Kircheva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Oberpullendorf - tvrdý I. | ||||
05.12.22 kvalifik. | vs. Mia Chudejova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-4, 1-6, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Oberpullendorf - tvrdý I. | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Veronika Bokor | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.11.22 kvalifik. | vs. Stefanie Auer | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - antuka | ||||
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Liliana Gajdosova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Julie Struplova | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
06.09.22 kvalifik. | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Tina Cvetkovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
22.08.22 2. kolo kval. | vs. Martina Marusinova | 3-6, 0-2, - Laura Radakovic - skreč | detail zápasu |