ZÁPAS
10.05.23 | 2. kolo | Mara Guth | Timea Jaruskova | 6-3, 6-3 | W15 Poertschach | antuka |
ŠTATISTIKY
Mara Guth | Timea Jaruskova | |
1. podanie % | 45/64 (70%) | 48/69 (70%) |
Vyhrané body z 1.podania | 27/45 (60%) | 22/48 (46%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/19 (37%) | 6/21 (29%) |
Vyhrané break-bally | 7/16 (44%) | 4/9 (44%) |
Vyhrané body z returnu | 41/69 (59%) | 30/64 (47%) |
Vyhrané body celkom | 75/133 (56%) | 58/133 (44%) |
Dvojchyby | 9 | 4 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Mara Guth | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Timea Jaruskova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Mara Guth | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-2 | Timea Jaruskova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mara Guth | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Timea Jaruskova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mara Guth | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Timea Jaruskova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mara Guth | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Timea Jaruskova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mara Guth | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Timea Jaruskova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mara Guth | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Timea Jaruskova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mara Guth | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Timea Jaruskova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Mara Guth | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-3 | Timea Jaruskova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Mara Guth vs. Timea Jaruskova - Vzájomné zápasy
10.05.23 | 2. kolo | Mara Guth | Timea Jaruskova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | W15 Poertschach | antuka |
Mara Guth form & Timea Jaruskova form
Mara Guth - posledné zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Ya-Yi Yang | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Jana Vanik | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.03.24 finále | vs. Carolina Kuhl | 6-2, 3-3, Carolina Kuhl - skreč | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Diana Martynov | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Sada Nahimana | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Luana Plaza Araujo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Britney Chiu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Karolina Kozakova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Yuka Hosoki | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Diana Martynov | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Ranah Akua Stoiber | 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Ulyashchenko | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Jenny Lim | 6-72, 6-2, 6-73 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Kayla Cross | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 7-64, 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Celine Simunyu | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Selena Janicijevic | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Nika Radisic | 3-6, 7-5, 4-0, Nika Radisic - skreč | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Julia Stamatova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 7-65, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Ani Vangelova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Anna Popescu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
21.10.23 semifinále | vs. Aya El Aouni | 6-0, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.10.23 štvrťfinále | vs. Eva Marie Voracek | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Amelie Smejkalova | 4-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Leonie Kung | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
24.09.23 finále | vs. Elena Pridankina | 6-74, - Mara Guth - skreč | detail zápasu | |
23.09.23 semifinále | vs. Fabienne Gettwart | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
22.09.23 štvrťfinále | vs. Eleni Christofi | 6-4, 1-6, 6-3 | detail zápasu |
Timea Jaruskova - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Lisa Zaar | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Selina Atay | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Lara Schmidt | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 6-1, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Daria Yesypchuk | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Vanesa Sulcova | 2-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Terezia Perhacova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.23 kvalifik. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Scholl | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 0-6, 6-72 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Viktoria Lackova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Borodulina | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Emma Tothova | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kocevje - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
29.05.23 kvalifik. | vs. Alessandra Mazzola | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Anamari Znuderl | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Poertschach - antuka | ||||
10.05.23 2. kolo | vs. Mara Guth | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.23 1. kolo | vs. Adela Moravcova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Oberpullendorf - tvrdý I. | ||||
08.12.22 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.12.22 1. kolo | vs. Ania Hertel | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Oberpullendorf - tvrdý I. | ||||
01.12.22 2. kolo | vs. Bojana Klincov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.11.22 1. kolo | vs. Astrid Cirotte | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Bojana Klincov | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 7-5, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 2-6, 1-6 | detail zápasu |