ZÁPAS
02.08.22 | 1. kolo | Mara Guth | Simona Ogescu | 6-2, 6-2 | W15 Kottingbrunn | antuka |
ŠTATISTIKY
Mara Guth | Simona Ogescu | |
1. podanie % | 27/41 (66%) | 27/51 (53%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/27 (85%) | 15/27 (56%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/14 (50%) | 7/24 (29%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 29/51 (57%) | 11/41 (27%) |
Vyhrané body celkom | 59/92 (64%) | 33/92 (36%) |
Dvojchyby | 4 | 5 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Mara Guth | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Simona Ogescu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mara Guth | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Simona Ogescu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mara Guth | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Simona Ogescu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Mara Guth | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Simona Ogescu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Mara Guth | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Simona Ogescu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Mara Guth | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Simona Ogescu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Mara Guth | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Simona Ogescu | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Mara Guth | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Simona Ogescu | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Mara Guth vs. Simona Ogescu - Vzájomné zápasy
02.08.22 | 1. kolo | Mara Guth | Simona Ogescu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | W15 Kottingbrunn | antuka |
Mara Guth form & Simona Ogescu form
Mara Guth - posledné zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Katy Dunne | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Ya-Yi Yang | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Jana Vanik | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.03.24 finále | vs. Carolina Kuhl | 6-2, 3-3, Carolina Kuhl - skreč | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Diana Martynov | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Sada Nahimana | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Luana Plaza Araujo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Britney Chiu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Karolina Kozakova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Yuka Hosoki | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Diana Martynov | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Ranah Akua Stoiber | 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Ulyashchenko | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Jenny Lim | 6-72, 6-2, 6-73 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Kayla Cross | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 7-64, 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Celine Simunyu | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Selena Janicijevic | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Nika Radisic | 3-6, 7-5, 4-0, Nika Radisic - skreč | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Julia Stamatova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 7-65, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Ani Vangelova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Anna Popescu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
21.10.23 semifinále | vs. Aya El Aouni | 6-0, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.10.23 štvrťfinále | vs. Eva Marie Voracek | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Amelie Smejkalova | 4-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Leonie Kung | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
24.09.23 finále | vs. Elena Pridankina | 6-74, - Mara Guth - skreč | detail zápasu | |
23.09.23 semifinále | vs. Fabienne Gettwart | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Simona Ogescu - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Franziska Sziedat | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 2-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Lucie Nguyen Tan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Marta Peric | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Aya El Aouni | 1-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Ema Lina Picorusevic | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Alexia Iulia Marginean | 3-6, 6-79 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Crissy Alexia Tudora | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Buzau - antuka | ||||
07.09.23 štvrťfinále | vs. Maria Sara Popa | 7-66, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.09.23 2. kolo | vs. Chiara Fornasieri | 6-2, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Alisa Baranovska | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Daria Ioana Pastoric | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
15.08.23 kvalifik. | vs. Selma Cadar | 2-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Diana Maria Ilie | 4-0, Diana Maria Ilie - skreč | detail zápasu | |
W15 Bacau - antuka | ||||
15.07.23 štvrťfinále | vs. Patricija Paukstyte | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.07.23 2. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Ekaterina Ivanova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Rositsa Dencheva | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Nina Alibalic | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 7-5, 6-1 | detail zápasu |