ZÁPAS
11.08.20 | 1. kolo | Manon Arcangioli | Ganna Poznikhirenko | 6-4, 6-4 | All Lower | antuka |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Ganna Poznikhirenko | |
0-0 | ||
Manon Arcangioli | 0-1 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
1-1 | Ganna Poznikhirenko | |
0-0, 0-15, 15-30, 40-30[BP] | ||
Manon Arcangioli | 2-1 | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
2-2 | Ganna Poznikhirenko | |
0-0 | ||
Manon Arcangioli | 2-3 | |
0-0, 30-0 | ||
3-3 | Ganna Poznikhirenko | |
0-0, 15-15 | ||
Manon Arcangioli | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30, 40-A[BP] | ||
4-4 | Ganna Poznikhirenko | |
0-0 | ||
Manon Arcangioli | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Ganna Poznikhirenko | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Manon Arcangioli | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-30 | ||
1-1 | Ganna Poznikhirenko | |
0-0 | ||
Manon Arcangioli | 1-2 | |
2-2 | Ganna Poznikhirenko | |
0-0, 15-0 | ||
Manon Arcangioli | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Ganna Poznikhirenko | |
Manon Arcangioli | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
4-4 | Ganna Poznikhirenko | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
Manon Arcangioli | 5-4 | |
0-0, 30-0, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Manon Arcangioli vs. Ganna Poznikhirenko - Vzájomné zápasy
23.09.20 | 1. kolo | Ganna Poznikhirenko | Manon Arcangioli | 4-6, 4-5 | detail zápasu | All Lower | antuka |
11.08.20 | 1. kolo | Manon Arcangioli | Ganna Poznikhirenko | 6-4, 6-4 | detail zápasu | ||
13.10.14 | 1. kolo | Manon Arcangioli | Ganna Poznikhirenko | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Joue Les | tvrdý I. |
Manon Arcangioli form & Ganna Poznikhirenko form
Manon Arcangioli - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Tereza Valentova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.02.24 štvrťfinále | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Anastasia Safta | 7-5, 2-1, Anastasia Safta - skreč | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Barbara Dessolis | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Solymar Colling | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Virginia Ferrara | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Alevtina Ibragimova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
16.10.22 kvalifik. | vs. Anastasia Gasanova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W80+H Le - tvrdý | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Stephanie Wagner | 6-2, 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kottingbrunn - antuka | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Kottingbrunn - antuka | ||||
31.07.22 finále | vs. Dalila Spiteri | 0-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
30.07.22 semifinále | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
29.07.22 štvrťfinále | vs. Federica Bilardo | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.07.22 2. kolo | vs. Zeel Desai | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.07.22 1. kolo | vs. Veronika Bokor | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Saint-Malo - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Jaimee Fourlis | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
26.01.22 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.01.22 kvalifik. | vs. Meline Chaumeil | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
24.01.22 1. kolo kval. | vs. Juliette Mazzoni | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.11.21 1. kolo | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-2, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Evita Ramirez | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W80+H Le - tvrdý | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Daria Snigur | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.09.21 1. kolo | vs. Valentina Gaggini | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Almada - tvrdý | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Elizabet Hamaliy | 3-6, - Manon Arcangioli - skreč | detail zápasu | |
W25 Denain - antuka | ||||
15.06.21 kvalifik. | vs. Salma Djoubri | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Sarah Iliev | 7-5, 6-77, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.06.21 semifinále | vs. Federica Bilardo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.06.21 štvrťfinále | vs. Natalia Siedliska | 7-65, 2-6, 6-2 | detail zápasu |
Ganna Poznikhirenko - posledné zápasy
W60 Templeton - tvrdý | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Louisa Chirico | 3-2, - Ganna Poznikhirenko - skreč | detail zápasu | |
26.09.23 kvalifik. | vs. Maria Kozyreva | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Sabastiani Leon | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Berkeley - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Victoria Hu | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Marine Partaud | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Elysia Bolton | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Katja Wiersholm | 6-3, 6-76, 6-4 | detail zápasu | |
Cleveland - tvrdý | ||||
19.08.23 1. kolo kval. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Landisville - tvrdý | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Madison Brengle | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
08.08.23 kvalifik. | vs. Ava Markham | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Samantha Crawford | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Dallas - tvrdý I. | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Madison Sieg | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Ava Markham | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Evansville - tvrdý | ||||
18.07.23 kvalifik. | vs. Varvara Lepchenko | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Wichita - tvrdý | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-65, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Hanna Chang | 6-75, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Colorado - tvrdý | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Rachel Gailis | 3-6, 7-62, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bethany - antuka | ||||
20.05.23 semifinále | vs. Raveena Kingsley | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.05.23 štvrťfinále | vs. Mia Horvit | 6-75, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
18.05.23 2. kolo | vs. Katarina Kozarov | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Capucine Jauffret | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Orlando - antuka | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Cadence Brace | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Berta Bonardi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
09.05.23 kvalifik. | vs. Ahmani Guichard | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Mia Yamakita | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Zephyrhills - antuka | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Hanna Chang | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
19.04.23 1. kolo | vs. Kennedy Shaffer | 6-3, 4-6, 7-62 | detail zápasu | |
18.04.23 kvalifik. | vs. Victoria Osuigwe | 6-1, 6-76, 10-4 | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Katerina Shabashkevich | 6-2, 6-2 | detail zápasu |