ZÁPAS
03.09.20 | 2. kolo | Manca Pislak | Alexandra Vasilyeva | 6-2, 6-3 | W15 Otocec | antuka |
ŠTATISTIKY
Manca Pislak | Alexandra Vasilyeva | |
1. podanie % | 40/65 (62%) | 39/51 (76%) |
Vyhrané body z 1.podania | 27/40 (68%) | 15/39 (38%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/25 (36%) | 6/12 (50%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 3/4 (75%) |
Vyhrané body z returnu | 30/51 (59%) | 29/65 (45%) |
Vyhrané body celkom | 66/116 (57%) | 50/116 (43%) |
Dvojchyby | 9 | 0 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Manca Pislak | 0-0 | |
0-0, 15-0 | ||
1-0 | Alexandra Vasilyeva | |
0-0, 40-30[BP] | ||
Manca Pislak | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Manca Pislak | 3-0 | |
0-0 | ||
Manca Pislak | 3-1 | |
0-0, 30-40[BP] | ||
Manca Pislak | 4-1 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
5-1 | Alexandra Vasilyeva | |
0-0, 15-30, 40-30[BP] | ||
5-2 | Alexandra Vasilyeva | |
0-0, 15-0 | ||
6-2 |
2 | ||
Manca Pislak | 0-0 | |
0-0, 40-30 | ||
1-0 | Alexandra Vasilyeva | |
0-0, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
2-0 | Alexandra Vasilyeva | |
0-0, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Manca Pislak | 2-1 | |
0-0, 15-40[BP] | ||
Manca Pislak | 2-2 | |
0-0, 40-30, 40-40 | ||
Manca Pislak | 5-3 | |
0-0, 40-30 | ||
6-3 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
18.12.01, 22 rokov
18.12.01, 22 rokov
Manca Pislak vs. Alexandra Vasilyeva - Vzájomné zápasy
03.09.20 | 2. kolo | Manca Pislak | Alexandra Vasilyeva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | W15 Otocec | antuka |
Manca Pislak form & Alexandra Vasilyeva form
Manca Pislak - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Daria Shubina | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Eva Marie Voracek | 6-4, 6-74, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Celine Simunyu | 4-6, 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Ines Faltinger | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Kateryna Diatlova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
05.09.23 2. kolo kval. | vs. Maja Miscevic | 4-6, 6-2, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
01.09.23 štvrťfinále | vs. Anja Stankovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Arina Bulatova | 6-1, 6-72, 6-0 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Martina Peretti | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Greta Fenyves | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Feld - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Jelena Ristic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
15.05.23 kvalifik. | vs. Linda Sevcikova | 1-4, - Manca Pislak - skreč | detail zápasu | |
W15 Poertschach - antuka | ||||
07.05.23 kvalifik. | vs. Emma Rizzetto | 6-72, 0-2, - Manca Pislak - skreč | detail zápasu | |
W40 Maribor - tvrdý I. | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
28.09.22 kvalifik. | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.09.22 2. kolo kval. | vs. Panna Bartha | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
21.09.22 1. kolo | vs. Alina Korneeva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.22 kvalifik. | vs. Federica Arcidiacono | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Denise Hrdinkova | 3-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Ana Mukic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
29.08.22 kvalifik. | vs. Angelica Raggi | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Tasha Cacciato | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
28.06.22 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 0-6, 1-6 | detail zápasu |
Alexandra Vasilyeva - posledné zápasy
W15 Cordoba - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Maria Victoria Marchesini | 4-6, 1-4, - Alexandra Vasilyeva - skreč | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Elizabeth Danailova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Melina Maria Maruca | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Nadine Castro | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tucuman - antuka | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Verena Meliss | 6-2, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Camilla Zanolini | 6-3, 6-75, 6-1 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Noelia Zeballos | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Julia Caffarena | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Michela Castro Zunino | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Natalia Sousa Salazar | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Anastasia Safta | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Celine Eiselmeier | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Amelie Smejkalova | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
02.01.24 kvalifik. | vs. Laura Boehner | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
01.01.24 2. kolo kval. | vs. Coumba Ben Mamadou Niangadou | 6-0, 2-0, Coumba Ben Mamadou Niangadou - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.12.23 1. kolo kval. | vs. Pauline Payet | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
11.12.23 kvalifik. | vs. Ksenija Rage | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Izabela Heinzova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Lara Charles | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Mia Chudejova | 6-77, 0-6 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Wei Zheng | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Eun Ji Lee | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Ustiniya Lekomtseva | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Martina Smolenova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Adela Polakovicova | 4-6, - Alexandra Vasilyeva - skreč | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Elisa Patta | 6-73, 6-1, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 1-6, 3-2, - Alexandra Vasilyeva - skreč | detail zápasu |