ZÁPAS
26.07.18 | štvrťfinále | Malene Helgo | Julia Rosenquist | - nenastúpil(a/i) | Sandelfjord | antuka |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Malene Helgo vs. Julia Rosenquist - Vzájomné zápasy
26.07.18 | štvrťfinále | Malene Helgo | Julia Rosenquist | Julia Rosenquist - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | Sandelfjord | antuka |
13.07.18 | štvrťfinále | Julia Rosenquist | Malene Helgo | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Amstelveen | antuka |
Malene Helgo form & Julia Rosenquist form
Malene Helgo - posledné zápasy
W35 Hammamet - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Billie Jean - antuka | ||||
10.04.24 | vs. Maria Sakkari | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
09.04.24 | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
08.04.24 | vs. Mia Ristic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
24.03.24 finále | vs. Julie Belgraver | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Talia Neilson Gatenby | 7-5, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Boyoung Jeong | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Yujin Ahn | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.03.24 finále | vs. Marie Weckerle | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Jana Hossam Salah | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Kseniya Yersh | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Andrea Roots | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
03.03.24 finále | vs. Dejana Radanovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Talia Gibson | 3-6, 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Mona Barthel | 3-6, 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 2-6, 6-1, 12-10 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Milla Kotamaeki | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Mika Stojsavljevic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Elena Malygina | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Catherine Harrison | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Katarina Jokic | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Ciara Moore | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Angelica Raggi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Eunhye Lee | 7-62, 7-5 | detail zápasu |
Julia Rosenquist - posledné zápasy
All Lower - antuka | ||||
26.09.20 1. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 7-5, 4-10 | detail zápasu | |
16.09.20 1. kolo | vs. Alycia Parks | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.09.20 1. kolo | vs. Jessica Livianu | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Redding - tvrdý | ||||
10.09.19 kvalifik. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-3, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Erin Richardson | 3-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
W60 Landisville - tvrdý | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. En Shuo Liang | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.08.19 kvalifik. | vs. Maria Sanchez | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Naomi Broady | 6-4, 2-6, 11-9 | detail zápasu | |
W60 Lexington - tvrdý | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Angelina Gabueva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Ashland - tvrdý | ||||
23.07.19 kvalifik. | vs. Anastasia Nefedova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.07.19 1. kolo kval. | vs. Emily Fanning | 5-7, 7-65, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Ystad - antuka | ||||
18.06.19 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 6-4, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Ortisei - tvrdý I. | ||||
18.12.18 1. kolo | vs. Anna Makhorkina | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sandelfjord - antuka | ||||
26.07.18 štvrťfinále | vs. Malene Helgo | - Julia Rosenquist - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
25.07.18 2. kolo | vs. Kimmy A. Guerin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
23.07.18 1. kolo | vs. Lene Mari Bolkesjo Hovda | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Amstelveen - antuka | ||||
15.07.18 finále | vs. Ida Jarlskog | 4-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
14.07.18 semifinále | vs. Marina Yudanov | 6-4, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
13.07.18 štvrťfinále | vs. Malene Helgo | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.07.18 2. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-0, 2-0, Eliessa Vanlangendonck - skreč | detail zápasu | |
11.07.18 1. kolo | vs. Marlies Szupper | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.07.18 kvalifik. | vs. Kylie Collins | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Polina Gubina | 6-2, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Giulia Gatto-Monticone | 6-4, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.06.18 kvalifik. | vs. Anna Danilina | 1-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
24.06.18 1. kolo kval. | vs. Molly Helgesson | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Ystad - antuka | ||||
18.06.18 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
06.12.17 1. kolo | vs. Federica Prati | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Michelle Ncube | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
04.12.17 kvalifik. | vs. Monica Robinson | 6-4, 6-3 | detail zápasu |