Švédsko
07.04.02, 21 rokov
10 389 $
07.04.02, 21 rokov
10 389 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rakúsko
22.08.03, 20 rokov
22.08.03, 20 rokov
Maja Radenkovic vs. Amelie Gindl - Vzájomné zápasy
22.08.22 | 1. kolo kval. | Maja Radenkovic | Amelie Gindl | 6-1, 6-3 | detail zápasu | W15 Bad | antuka |
Maja Radenkovic form & Amelie Gindl form
Maja Radenkovic - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Jana Hossam Salah | 7-5, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Ela Nala Milic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
15.09.23 štvrťfinále | vs. Enola Chiesa | 7-5, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Anastasija Arsic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Isabelle Cherny | 7-5, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Daria Kuczer | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
02.09.23 semifinále | vs. Natalija Senic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.23 štvrťfinále | vs. Fatma Idrizovic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Celine Simunyu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Ines Faltinger | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Tiana Tian Deng | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Coco Bosman | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Laura Hietaranta | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
25.07.23 kvalifik. | vs. Daria Yesypchuk | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Danique Havermans | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Eleni Christofi | 3-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Aleksandra Pospelova | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
06.06.23 kvalifik. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Alexandra Azarko | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Alexia Iulia Marginean | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Andjela Lazarevic | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
23.05.23 kvalifik. | vs. Jana Stojanova | 6-4, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Tara Mihaljevic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
06.05.23 semifinále | vs. Meiling Wang | 7-68, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.05.23 štvrťfinále | vs. Madelief Hageman | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
04.05.23 2. kolo | vs. Lara Stojanovski | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
03.05.23 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 5-7, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Evialina Laskevich | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.03.23 kvalifik. | vs. Karine Marion Job | 6-4, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Zixuan Zeng | 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Amelie Gindl - posledné zápasy
W25 Warmbad - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Vendula Valdmannova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Feld - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Jelena Ristic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Poertschach - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Caterina Odorizzi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Yizhen Zheng | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Milla Sequeira | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Isha Budwal | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Oberpullendorf - tvrdý I. | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Zuzanna Bednarz | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Oberpullendorf - tvrdý I. | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Stefanie Auer | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Solarino - koberec | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Alice Paonessa | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Elisabeth Iila | 6-1, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Charlotte Keitel | 6-73, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Kamila Neradova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
22.08.22 1. kolo kval. | vs. Maja Radenkovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Sofia Avataneo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kottingbrunn - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Mariam Karadzhaeva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Annenheim - antuka | ||||
23.05.22 1. kolo kval. | vs. Terezia Baraniakova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Luana Plaza Araujo | 5-7, 2-6 | detail zápasu |