ZÁPAS
20.07.20 | 1. kolo | Maia Lumsden | Alice Gillan | 6-3, 6-3 | All Lower | antuka |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Maia Lumsden | 0-0 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
1-0 | Alice Gillan | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Maia Lumsden | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Alice Gillan | |
0-0, 0-30 | ||
Maia Lumsden | 3-1 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Alice Gillan | |
0-0 | ||
Maia Lumsden | 4-2 | |
5-2 | Alice Gillan | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30[BP], A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Maia Lumsden | 5-3 | |
0-0, 0-30, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Alice Gillan | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-40, 40-A | ||
Maia Lumsden | 0-1 | |
0-0, 30-0 | ||
1-1 | Alice Gillan | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Maia Lumsden | 2-1 | |
0-0, 0-15, 30-15 | ||
3-1 | Alice Gillan | |
0-0, 15-15, 15-40 | ||
Maia Lumsden | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Alice Gillan | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Maia Lumsden | 5-2 | |
0-0 | ||
5-3 | Alice Gillan | |
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Maia Lumsden vs. Alice Gillan - Vzájomné zápasy
20.07.20 | 1. kolo | Maia Lumsden | Alice Gillan | 6-3, 6-3 | detail zápasu | All Lower | antuka |
31.05.17 | 1. kolo | Maia Lumsden | Alice Gillan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Montemor O | tvrdý |
Maia Lumsden form & Alice Gillan form
Maia Lumsden - posledné zápasy
Guangzhou - tvrdý | ||||
16.09.23 1. kolo kval. | vs. Despina Papamichail | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Kozerki - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Sabine Lisicki | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Ilkley - tráva | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Maddison Inglis | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Surbiton - tráva | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 5-7, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
05.06.23 kvalifik. | vs. Danielle Daley | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Maribor - tvrdý I. | ||||
20.03.23 kvalifik. | vs. Tatiana Prozorova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Ricany - tvrdý I. | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.23 kvalifik. | vs. Veronika Erjavec | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
15.02.23 2. kolo | vs. Marie Benoit | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.23 1. kolo | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Bath - tvrdý I. | ||||
10.02.23 štvrťfinále | vs. Tereza Smitkova | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
09.02.23 2. kolo | vs. Eden Silva | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.02.23 1. kolo | vs. Emily Appleton | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Sunderland - tvrdý I. | ||||
25.01.23 1. kolo | vs. Magali Kempen | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Tallinn - tvrdý I. | ||||
18.01.23 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Daria Snigur | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
15.11.22 1. kolo | vs. Irina Balus | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Marketa Vondrousova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.11.22 1. kolo | vs. Joanna Garland | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
31.10.22 kvalifik. | vs. Alexandra Eala | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Emma Wilson | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
20.10.22 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 6-2, 2-6, 1-4, - Maia Lumsden - skreč | detail zápasu | |
19.10.22 1. kolo | vs. Eliz Maloney | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
07.10.22 štvrťfinále | vs. Katie Swan | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.22 2. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
04.10.22 1. kolo | vs. Ela Platenikova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Angelica Blake | 6-73, 6-3, 7-10 | detail zápasu |
Alice Gillan - posledné zápasy
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Laura Hietaranta | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-4, Jasmijn Gimbrere - skreč | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Mona Barthel | 6-4, 4-0, Mona Barthel - skreč | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Julia Middendorf | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Liv Hovde | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Maileen Nuudi | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Katie Swan | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Maileen Nuudi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Stresnakova | 6-0, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Gina Feistel | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Tamira Paszek | 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Aldershot - tvrdý | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Jenna Defalco | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Audrey Albie | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Erina Hayashi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Allegra Hodson | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Andre Lukosiute | 6-4, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Foxhills - tvrdý | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Johnson | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
20.07.23 štvrťfinále | vs. Amarni Banks | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.07.23 2. kolo | vs. Ella Mcdonald | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 6-3, 6-74, 6-1 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Given Roach | 6-0, 7-64 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Sarah Copley | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Cantanhede - koberec | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Tenika Mcgiffin | 5-7, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Laura Cilekova | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
W100 Surbiton - tráva | ||||
05.06.23 kvalifik. | vs. Isabelle Lacy | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Urszula Radwanska | 0-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Monzon - tvrdý | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Maddison Inglis | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.05.23 kvalifik. | vs. Sara Baras Matei | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Ranah Akua Stoiber | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu |