ZÁPAS
16.07.19 | kvalifik. | Magdalena Stoilkovska | Utaka Kishigami | 7-5, 5-7, 10-5 | W15 Cancun | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Maced?nsko
12.04.96, 27 rokov
21 674 $
12.04.96, 27 rokov
21 674 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Japonsko
21.04.96, 27 rokov
21.04.96, 27 rokov
Magdalena Stoilkovska vs. Utaka Kishigami - Vzájomné zápasy
16.07.19 | kvalifik. | Magdalena Stoilkovska | Utaka Kishigami | 7-5, 5-7, 10-5 | detail zápasu | W15 Cancun | tvrdý |
Magdalena Stoilkovska form & Utaka Kishigami form
Magdalena Stoilkovska - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Daria Kuczer | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Giuliana Bestetti | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 2-6, 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Jana Otzipka | 6-4, 6-75, 10-8 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Sharanya Shetty | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Boyoung Jeong | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. On Yu Choi | 6-1, 6-72, 8-10 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Alicja Formella | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Nina Rudiukova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Nina Rudiukova | 6-3, 5-7, 7-65 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Doroteja Petrovic | 3-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Manca Pislak | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Sabina Dadaciu | 6-1, Sabina Dadaciu - skreč | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
15.08.23 kvalifik. | vs. Emma Tothova | 0-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Tea Nikcevic | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Weronika Baszak | 6-75, 6-4, 2-0, Weronika Baszak - skreč | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Sarafina Olivia Hansen | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
25.07.23 kvalifik. | vs. Izabelle Persson | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Emma Kamper Malmkjaer | 6-2, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Bacau - antuka | ||||
14.07.23 2. kolo | vs. Simona Ogescu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Giorgia Pinto | 6-74, 0-2, - Magdalena Stoilkovska - skreč | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Azarko | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Michaela Laki | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Dunja Maric | 7-67, 5-7, 6-1 | detail zápasu |
Utaka Kishigami - posledné zápasy
W25 Yokohama - tvrdý | ||||
03.03.20 1. kolo kval. | vs. Eri Shimizu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Emily Fanning | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Ksenija-Ana Vujacic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Alicia Smith | 6-3, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
06.02.20 1. kolo | vs. Ingrid Martins | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.02.20 kvalifik. | vs. Lia Karatancheva | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Nikki Redelijk | 4-6, 6-3, 12-10 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Verena Meliss | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
21.01.20 kvalifik. | vs. Emma Davis | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Viktoria Kurz | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
19.11.19 1. kolo | vs. Taylor Ng | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
12.11.19 2. kolo kval. | vs. Malaika Rapolu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Hamamatsu - koberec | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Mai Kandori | 3-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Makinohara - koberec | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Momoko Kobori | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.10.19 kvalifik. | vs. Mua Shigeta | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Honoka Uchiyama | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Kyoto - tvrdý I. | ||||
02.09.19 kvalifik. | vs. Ayumi Koshiishi | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Mana Kawamura | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nanao - koberec | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Hiromi Abe | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Anshu Okamura | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Tsukuba - tvrdý | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Ramu Ueda | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Lian Tran | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Katya Ramirez | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
30.07.19 kvalifik. | vs. Jami Marie Burt | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
23.07.19 1. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 7-65, 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
16.07.19 kvalifik. | vs. Magdalena Stoilkovska | 5-7, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Lorelyz Marruffo | 4-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
18.12.18 kvalifik. | vs. Anri Nagata | 7-5, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
16.12.18 2. kolo kval. | vs. Anna Laura Hinka | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
13.12.18 2. kolo | vs. Yeong Won Jeong | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu |