ZÁPAS
25.11.22 | štvrťfinále | Luisa Meyer Auf Der Heide | Chiara Di Genova | 6-0, 6-0 | W15 Mar | antuka |
ŠTATISTIKY
Luisa Meyer Auf Der Heide | Chiara Di Genova | |
1. podanie % | 29/35 (83%) | 30/40 (75%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/29 (79%) | 9/30 (30%) |
Vyhrané body z 2.podania | 3/6 (50%) | 4/10 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 27/40 (68%) | 9/35 (26%) |
Vyhrané body celkom | 53/75 (71%) | 22/75 (29%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Chiara Di Genova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Luisa Meyer Auf Der Heide | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Chiara Di Genova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Chiara Di Genova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Luisa Meyer Auf Der Heide | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Chiara Di Genova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Luisa Meyer Auf Der Heide | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Chiara Di Genova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Chiara Di Genova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Luisa Meyer Auf Der Heide | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Luisa Meyer Auf Der Heide vs. Chiara Di Genova - Vzájomné zápasy
03.10.23 | 1. kolo | Luisa Meyer Auf Der Heide | Chiara Di Genova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | W25 Mendoza | antuka |
25.11.22 | štvrťfinále | Luisa Meyer Auf Der Heide | Chiara Di Genova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | W15 Mar | antuka |
Luisa Meyer Auf Der Heide form & Chiara Di Genova form
Luisa Meyer Auf Der Heide - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Monika Wojcik | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Anna Siskova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Miriana Tona | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Virginia Ferrara | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Lola Marandel | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Tereza Valentova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
05.12.23 kvalifik. | vs. Mia Mack | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-1, 3-0, Sara Lanca - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Julia Adams | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Mendoza - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Chiara Di Genova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Lujan - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Fernanda Labrana | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Manon Leonard | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Erwitte - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Paula Rumpf | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Koge - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Getxo - antuka | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Sofia Sewing | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Nina Vargova | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Ricany - antuka | ||||
14.06.23 2. kolo | vs. Misaki Doi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Dunja Maric | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Alaminos - antuka | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Miriana Tona | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.05.23 1. kolo | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Oeiras - antuka | ||||
24.04.23 kvalifik. | vs. Chantal Sauvant | - | detail zápasu |
Chiara Di Genova - posledné zápasy
W25 Mendoza - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Lujan - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Lima - antuka | ||||
25.08.23 štvrťfinále | vs. Sylvie Zund | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Elizaveta Castillo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Daianne Hayashida | 6-0, 6-74, 7-62 | detail zápasu | |
W40 Arequipa - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 2-5, Carolina Meligeni Alves - skreč | detail zápasu | |
W25 Junin - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Sol Ailin Larraya Guidi | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Bragado - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.07.23 1. kolo | vs. Maria Florencia Urrutia | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Punta - antuka | ||||
11.07.23 kvalifik. | vs. Lucia De Santa Ana | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Vesa Gjinaj | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Punta - antuka | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
04.07.23 kvalifik. | vs. Victoria Osuigwe | 2-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Melissa Lino Airoldi | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Rosario - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Alisha Reayer | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Guillermina Naya | 2-6, 7-61, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Arabella Koller | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
13.04.23 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.04.23 1. kolo | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
10.04.23 kvalifik. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Maria Kalyakina | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Tucuman - antuka | ||||
01.03.23 2. kolo | vs. Merel Hoedt | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.02.23 1. kolo | vs. Xenia Bandurowska | 3-6, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Tucuman - antuka | ||||
22.02.23 2. kolo | vs. Gabriela Ce | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.02.23 1. kolo | vs. Sabastiani Leon | 6-78, 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Buenos - antuka | ||||
17.01.23 1. kolo | vs. Sabastiani Leon | 6-76, 4-6 | detail zápasu |