ZÁPAS
11.07.22 | 1. kolo kval. | Luisa Meyer Auf Der Heide | Beatrice Gumulya | 6-3, 6-0 | W60 Liepaja | antuka |
ŠTATISTIKY
Luisa Meyer Auf Der Heide | Beatrice Gumulya | |
1. podanie % | 31/44 (70%) | 29/47 (62%) |
Vyhrané body z 1.podania | 22/31 (71%) | 15/29 (52%) |
Vyhrané body z 2.podania | 6/13 (46%) | 2/18 (11%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 1/5 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 30/47 (64%) | 16/44 (36%) |
Vyhrané body celkom | 58/91 (64%) | 33/91 (36%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Luisa Meyer Auf Der Heide | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Beatrice Gumulya | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Luisa Meyer Auf Der Heide | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Beatrice Gumulya | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Luisa Meyer Auf Der Heide | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Beatrice Gumulya | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Beatrice Gumulya | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Luisa Meyer Auf Der Heide | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Beatrice Gumulya | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Luisa Meyer Auf Der Heide | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Beatrice Gumulya | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Beatrice Gumulya | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Luisa Meyer Auf Der Heide | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-0 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Luisa Meyer Auf Der Heide vs. Beatrice Gumulya - Vzájomné zápasy
11.07.22 | 1. kolo kval. | Luisa Meyer Auf Der Heide | Beatrice Gumulya | 6-3, 6-0 | detail zápasu | W60 Liepaja | antuka |
Luisa Meyer Auf Der Heide form & Beatrice Gumulya form
Luisa Meyer Auf Der Heide - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Monika Wojcik | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Anna Siskova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Miriana Tona | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Virginia Ferrara | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Lola Marandel | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Tereza Valentova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
05.12.23 kvalifik. | vs. Mia Mack | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-1, 3-0, Sara Lanca - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Julia Adams | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Mendoza - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Chiara Di Genova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Lujan - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Fernanda Labrana | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Manon Leonard | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Erwitte - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Paula Rumpf | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Koge - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Getxo - antuka | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Sofia Sewing | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Nina Vargova | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Ricany - antuka | ||||
14.06.23 2. kolo | vs. Misaki Doi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Dunja Maric | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Alaminos - antuka | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Miriana Tona | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.05.23 1. kolo | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Oeiras - antuka | ||||
24.04.23 kvalifik. | vs. Chantal Sauvant | - | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Elizabet Hamaliy | 6-3, 6-0 | detail zápasu |
Beatrice Gumulya - posledné zápasy
W75 Burnie - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Melisa Ercan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Sydney - tvrdý | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Eri Hozumi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Laquisa Khan | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Meiqi Guo | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W40 The - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Palma - tvrdý | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Peyre | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25+H Tauste - tvrdý | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Zongyu Li | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40+H Calvi - tvrdý | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Marie Villet | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Koper - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Adrienn Nagy | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Jakarta - tvrdý | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Jakarta - tvrdý | ||||
21.03.23 1. kolo | vs. Luksika Kumkhum | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60+H Irapuato - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Weronika Falkowska | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Rome - tvrdý I. | ||||
30.01.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Jokic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
28.11.22 kvalifik. | vs. Stefania Rubini | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Alessia Piccoliori | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Lilli Tagger | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Barbora Palicova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Francesca Curmi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
17.10.22 kvalifik. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Paulina Jurkowska | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Iasi - antuka | ||||
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Elena-Teodora Cadar | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Bianca Turati | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Marine Partaud | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Nina Skoric | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
20.06.22 kvalifik. | vs. Julie Myatovic | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Istanbul - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Nikola Bartunkova | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Chiasso - antuka | ||||
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Miriam Kolodziejova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Billie Jean - antuka | ||||
16.04.22 Rubber 1 | vs. Vivian Yang | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
14.04.22 Rubber 1 | vs. Rutuja Bhosale | 4-6, 1-6 | detail zápasu |