Luisa Hrda vs. Daphne Belen Marquez 20.11.2023

Luisa Hrda vs. Daphne Belen Marquez 20.11.2023 - W15 Antalya - porovnanie

ZÁPAS

20.11.232. kolo kval.Luisa Hrda Daphne Belen Marquez 6-2, 6-2 Turkey W15 Antalya antuka

ŠTATISTIKY

6-2

Luisa Hrda
Nemecko
08.12.99, 24 rokov







Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Argentina
21.04.07, 17 rokov







Daphne Belen Marquez
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Luisa Hrda vs. Daphne Belen Marquez - Vzájomné zápasy

20.11.232. kolo kval.Luisa HrdaDaphne Belen Marquez6-2, 6-2 detail zápasuTurkey W15 Antalya antuka

Luisa Hrda form & Daphne Belen Marquez form

Luisa Hrda - posledné zápasy

Tunisia W35 Hammamet - antuka
16.04.24
1. kolo
vs. Ksenia Zaytseva1-6, 3-6 prehradetail zápasu
Switzerland W75 Bellinzona - antuka
08.04.24
1. kolo kval.
vs. Sina Herrmann1-6, 1-6 prehradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
25.03.24
2. kolo kval.
vs. Daria Shubina5-7, 0-3, - Luisa Hrda - skrečprehradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
05.03.24
kvalifik.
vs. Alexa Volkov4-6, 6-3, 8-10 prehradetail zápasu
04.03.24
2. kolo kval.
vs. Song Fanshi Song Fanshi - nenastúpil(a/i) výhradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
29.02.24
2. kolo
vs. Sapfo Sakellaridi6-73, 0-6 prehradetail zápasu
28.02.24
1. kolo
vs. Arina Bulatova6-1, 6-2 výhradetail zápasu
27.02.24
kvalifik.
vs. Marie Vogt3-6, 6-4, 10-7 výhradetail zápasu
26.02.24
2. kolo kval.
vs. Alexa Volkov6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Tunisia W35 Hammamet - antuka
20.02.24
kvalifik.
vs. Denislava Glushkova1-6, 3-6 prehradetail zápasu
19.02.24
1. kolo kval.
vs. Vlada Stepanova6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
13.02.24
kvalifik.
vs. Yuka Hosoki5-7, 5-7 prehradetail zápasu
12.02.24
1. kolo kval.
vs. Elisabeth Junge-Ilges6-2, 6-0 výhradetail zápasu
12.02.24
2. kolo kval.
vs. Shiyu Ye6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
04.02.24
1. kolo kval.
vs. Julita Saner4-6, 2-6 prehradetail zápasu
Tunisia W35 Monastir - tvrdý
15.01.24
2. kolo kval.
vs. Chengyiyi Yuan4-6, 1-6 prehradetail zápasu
14.01.24
1. kolo kval.
vs. Rituparna Nayak6-0, 6-2 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
09.01.24
kvalifik.
vs. Anri Nagata6-72, 2-6 prehradetail zápasu
08.01.24
2. kolo kval.
vs. Aurora Urso6-3, 3-0, Aurora Urso - skrečvýhradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
27.11.23
2. kolo kval.
vs. Julia Khramtsova4-6, 3-6 prehradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
21.11.23
kvalifik.
vs. Eva Garkusha0-6, 2-6 prehradetail zápasu
20.11.23
2. kolo kval.
vs. Daphne Belen Marquez6-2, 6-2 výhradetail zápasu
19.11.23
1. kolo kval.
vs. Vlada Guryleva6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
15.11.23
1. kolo
vs. Valeriya Yushchenko1-6, 4-6 prehradetail zápasu
14.11.23
kvalifik.
vs. Stefana Lazar6-3, 6-3 výhradetail zápasu
14.11.23
2. kolo kval.
vs. Irem Kurt6-2, 6-3 výhradetail zápasu
12.11.23
1. kolo kval.
vs. Anna Schubries6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
25.10.23
1. kolo
vs. Amelia Waligora1-6, 0-6 prehradetail zápasu
24.10.23
kvalifik.
vs. Sofia Avataneo6-2, 6-3 výhradetail zápasu
23.10.23
2. kolo kval.
vs. Francesca Tassi6-1, 6-2 výhradetail zápasu

Daphne Belen Marquez - posledné zápasy

Argentina W35 Buenos - antuka
21.01.24
1. kolo kval.
vs. Juliana Rodriguez4-6, 6-3, 7-10 prehradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
17.12.23
1. kolo kval.
vs. Antonia Aragosa4-6, 4-6 prehradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
10.12.23
1. kolo kval.
vs. Bianca Elena Barbulescu2-6, 0-6 prehradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
03.12.23
1. kolo kval.
vs. Claudia Gasparovic6-74, 2-6 prehradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
26.11.23
1. kolo kval.
vs. Eunji Oh6-74, 6-4, 6-10 prehradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
20.11.23
2. kolo kval.
vs. Luisa Hrda2-6, 2-6 prehradetail zápasu
19.11.23
1. kolo kval.
vs. Irmak Budak6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
12.11.23
1. kolo kval.
vs. Basak Akbas6-4, 1-6, 8-10 prehradetail zápasu
Argentina W25 Mendoza - antuka
01.10.23
1. kolo kval.
vs. Katja Markus6-3, 6-75, 0-10 prehradetail zápasu
Argentina W15 Rosario - antuka
27.06.23
kvalifik.
vs. Sol Rabin5-7, 2-6 prehradetail zápasu
26.06.23
2. kolo kval.
vs. Carola Celina Sosa1-6, 6-4, 10-8 výhradetail zápasu
25.06.23
1. kolo kval.
vs. Marianela Ghignone6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Argentina W15 Buenos - antuka
19.06.23
2. kolo kval.
vs. Jade Haller1-6, 2-6 prehradetail zápasu
18.06.23
1. kolo kval.
vs. Delfina Yanez5-7, 6-1, 10-5 výhradetail zápasu
<