ZÁPAS
22.11.22 | 1. kolo | Lucija Ciric Bagaric | Ilinca Dalina Amariei | 6-3, 4-1, - skreč | W25 Heraklion | antuka |
ŠTATISTIKY
Lucija Ciric Bagaric | Ilinca Dalina Amariei | |
1. podanie % | 28/47 (60%) | 55/72 (76%) |
Vyhrané body z 1.podania | 18/28 (64%) | 30/55 (55%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/19 (63%) | 6/17 (35%) |
Vyhrané break-bally | 4/11 (36%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 36/72 (50%) | 17/47 (36%) |
Vyhrané body celkom | 66/119 (55%) | 53/119 (45%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Lucija Ciric Bagaric | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
1-1 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 0-40 | ||
3-1 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 40-30[BP] | ||
Lucija Ciric Bagaric | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Lucija Ciric Bagaric | 4-2 | |
0-0 | ||
Lucija Ciric Bagaric | 4-3 | |
0-0, 40-A[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Lucija Ciric Bagaric | 0-0 | |
0-0, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
Lucija Ciric Bagaric | 0-1 | |
0-0, 30-15, 40-A[BP] | ||
Lucija Ciric Bagaric | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Lucija Ciric Bagaric | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Lucija Ciric Bagaric | 4-1 | |
0-0 | ||
4-1 |
3 | ||
- skreč |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Lucija Ciric Bagaric vs. Ilinca Dalina Amariei - Vzájomné zápasy
16.02.24 | štvrťfinále | Lucija Ciric Bagaric | Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 6-0 | detail zápasu | W35 Hammamet | antuka |
19.08.23 | semifinále | Lucija Ciric Bagaric | Ilinca Dalina Amariei | 6-3, 6-1 | detail zápasu | W25 Bistrita | antuka |
22.11.22 | 1. kolo | Lucija Ciric Bagaric | Ilinca Dalina Amariei | 6-3, 4-1, Ilinca Dalina Amariei - skreč | detail zápasu | W25 Heraklion | antuka |
Lucija Ciric Bagaric form & Ilinca Dalina Amariei form
Lucija Ciric Bagaric - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-4, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
17.03.24 finále | vs. Lina Gjorcheska | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-0, Andrea Lazaro Garcia - skreč | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Oksana Selekhmeteva | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
25.02.24 finále | vs. Francesca Jones | 2-1, Francesca Jones - skreč | detail zápasu | |
24.02.24 štvrťfinále | vs. Camilla Gennaro | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Alice Tubello | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
23.02.24 2. kolo | vs. Amina Anshba | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
22.02.24 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
18.02.24 finále | vs. Marie Benoit | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
17.02.24 semifinále | vs. Francesca Jones | 6-4, 0-6, 7-65 | detail zápasu | |
16.02.24 štvrťfinále | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Sara Cakarevic | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
27.01.24 semifinále | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | - | detail zápasu | |
26.01.24 štvrťfinále | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Nina Radovanovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Amelie Van Impe | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
21.01.24 finále | vs. Polina Iatcenko | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
20.01.24 semifinále | vs. Lara Salden | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.01.24 štvrťfinále | vs. Dalila Spiteri | 6-1, 6-72, 6-4 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Chengyiyi Yuan | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
03.12.23 finále | vs. Margaux Rouvroy | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.12.23 semifinále | vs. Amandine Monnot | 6-73, 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Fanny Stollar | 5-7, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Ilinca Dalina Amariei - posledné zápasy
W35 Alaminos - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
24.02.24 štvrťfinále | vs. Alice Tubello | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.02.24 2. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.24 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 7-64, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Nika Radisic | 6-2, 3-0, Nika Radisic - skreč | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Laura Boehner | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Tena Lukas | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Eva Vedder | 7-66, 4-1, Eva Vedder - skreč | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
20.01.24 semifinále | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.01.24 štvrťfinále | vs. Angela Fita Boluda | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
18.01.24 3. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Margarita Skryabina | 6-3, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
13.01.24 semifinále | vs. Anastasiya Soboleva | 6-77, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
12.01.24 3. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
12.01.24 štvrťfinále | vs. Ylena In-Albon | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Cristina Dinu | 2-6, - Ilinca Dalina Amariei - skreč | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Laura Svatikova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
10.11.23 štvrťfinále | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 2-6, 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Anna Gabric | 4-6, 0-3, - Ilinca Dalina Amariei - skreč | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Andreea Mitu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Mara Guth | 6-75, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Katarina Zavatska | 2-6, 5-7 | detail zápasu |