Lucie Petruzelova vs. Barbora Pokorna 07.08.2019

Lucie Petruzelova vs. Barbora Pokorna 07.08.2019 - W15 Olomouc - porovnanie

ZÁPAS

07.08.191. koloLucie Petruzelova Barbora Pokorna 6-3, 6-0 Czech Republic W15 Olomouc antuka

ŠTATISTIKY

Lucie PetruzelovaBarbora Pokorna
1. podanie %27/50 (54%)27/45 (60%)
Vyhrané body z 1.podania18/27 (67%)12/27 (44%)
Vyhrané body z 2.podania15/23 (65%)6/18 (33%)
Vyhrané break-bally5/7 (71%)0/2 (0%)
Vyhrané body z returnu27/45 (60%)17/50 (34%)
Vyhrané body celkom60/95 (63%)35/95 (37%)
Dvojchyby12
Esá10

ŠTATISTIKY

1
Lucie Petruzelova Lucie Petruzelova podáva1-1
0-0, 0-30, 15-30, 30-30
2-1Barbora Pokorna Barbora Pokorna podáva
0-0
Lucie Petruzelova Lucie Petruzelova podáva3-1
3-2Barbora Pokorna Barbora Pokorna podáva
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
Lucie Petruzelova Lucie Petruzelova podáva4-2
0-0
4-3Barbora Pokorna Barbora Pokorna podáva
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP]
Lucie Petruzelova Lucie Petruzelova podáva5-3
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
6-3
2
0-0Barbora Pokorna Barbora Pokorna podáva
0-0, 30-0
Lucie Petruzelova Lucie Petruzelova podáva1-0
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
2-0Barbora Pokorna Barbora Pokorna podáva
0-0
Lucie Petruzelova Lucie Petruzelova podáva3-0
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40
4-0Barbora Pokorna Barbora Pokorna podáva
0-0, 0-15, 40-30[BP]
Lucie Petruzelova Lucie Petruzelova podáva5-0
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
6-0

Lucie Petruzelova
Česká republika
30.08.02, 18 rokov







Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Česká republika
09.11.01, 19 rokov







Barbora Pokorna
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Lucie Petruzelova vs. Barbora Pokorna - Vzájomné zápasy

07.08.191. koloLucie PetruzelovaBarbora Pokorna6-3, 6-0 detail zápasuCzech Republic W15 Olomouc antuka

Lucie Petruzelova - posledné zápasy

Spain W15 Manacor - tvrdý
17.01.21
1. kolo kval.
vs. Jenifer Anger4-6, 1-6 prehradetail zápasu
Spain W15 Madrid - antuka
08.12.20
kvalifik.
vs. Marie Temin5-7, 2-6 prehradetail zápasu
07.12.20
2. kolo kval.
vs. Lidia Gonzalez6-2, 6-3 výhradetail zápasu
06.12.20
1. kolo kval.
vs. Celine Simunyu6-3, 6-0 výhradetail zápasu
Estonia W15 Haabneeme - tvrdý I.
18.11.20
1. kolo
vs. Daniela Vismane2-6, 2-6 prehradetail zápasu
17.11.20
kvalifik.
vs. Nika Novikova6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Bulgaria W15 Pazardzhik - antuka
27.10.20
kvalifik.
vs. Mirela Shkumbova4-6, 6-2, 5-10 prehradetail zápasu
26.10.20
1. kolo kval.
vs. Andreea Alexandra Lila6-3, 4-6, 10-3 výhradetail zápasu
Czech Republic W25 Prerov - antuka
21.09.20
1. kolo kval.
vs. Yana Morderger1-6, 1-6 prehradetail zápasu
Czech Republic W25 Frydek - antuka
14.09.20
2. kolo kval.
vs. Nikola Tomanova3-6, 4-6 prehradetail zápasu
13.09.20
1. kolo kval.
vs. Aleksandra Pitak6-1, 4-6, 10-6 výhradetail zápasu
Italy W15 Trieste - antuka
30.08.20
1. kolo kval.
vs. Nuria Brancaccio6-719, 1-6 prehradetail zápasu
Holland W15 Alkmaar - antuka
24.08.20
2. kolo kval.
vs. Julia Avdeeva2-6, 2-6 prehradetail zápasu
Portugal W15 Oeiras - antuka
17.08.20
kvalifik.
vs. Celia Cervino Ruiz5-7, 3-6 prehradetail zápasu
17.08.20
2. kolo kval.
vs. Valentina Losciale6-3, 6-1 výhradetail zápasu
All Lower - antuka
27.07.20
1. kolo
vs. Kristyna Tomajkova0-6, 0-6 prehradetail zápasu
13.07.20
1. kolo
vs. Linda Klimovicova1-6, 3-6 prehradetail zápasu
23.06.20
1. kolo
vs. Veronika Vlkovska2-6, 4-6 prehradetail zápasu
22.06.20
1. kolo
vs. Laetitia Pulchartova6-3, 5-7, 10-7 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
05.03.20
2. kolo
vs. Nastja Kolar1-6, 0-6 prehradetail zápasu
03.03.20
1. kolo
vs. Jasmijn Gimbrere7-65, 6-4 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
23.02.20
1. kolo kval.
vs. Sina Herrmann2-6, 3-6 prehradetail zápasu
Latvia W15 Liepaja - tvrdý I.
20.01.20
1. kolo kval.
vs. Mayya Gorbunova6-3, 4-6, 7-10 prehradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
16.12.19
1. kolo kval.
vs. Destinee Martins2-6, 0-6 prehradetail zápasu
Czech Republic W15 Jablonec - koberec
06.12.19
štvrťfinále
vs. Veronika Pepelyaeva5-7, 0-6 prehradetail zápasu
05.12.19
2. kolo
vs. Nikola Breckova3-6, 6-2, 6-4 výhradetail zápasu
04.12.19
1. kolo
vs. Justina Mikulskyte6-2, 0-6, 7-65 výhradetail zápasu
03.12.19
kvalifik.
vs. Martina Pradova3-6, 0-6 prehradetail zápasu
02.12.19
1. kolo kval.
vs. Adelina Krueger6-4, 4-6, 10-6 výhradetail zápasu
Czech Republic W15 Milovice - tvrdý I.
25.11.19
1. kolo kval.
vs. Laetitia Pulchartova3-6, 3-6 prehradetail zápasu

Barbora Pokorna - posledné zápasy

Czech Republic W25 Frydek - antuka
09.09.19
2. kolo kval.
vs. Ines Ibbou2-6, 3-6 prehradetail zápasu
08.09.19
1. kolo kval.
vs. Tereza Krenkova7-5, 6-2 výhradetail zápasu
Czech Republic W25 Prague - antuka
01.09.19
1. kolo kval.
vs. Jana Jablonovska2-6, 2-6 prehradetail zápasu
Czech Republic W25 Prague - antuka
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Maria Gutierrez Carrasco3-6, 1-6 prehradetail zápasu
Czech Republic W15 Olomouc - antuka
07.08.19
1. kolo
vs. Lucie Petruzelova3-6, 0-6 prehradetail zápasu
06.08.19
kvalifik.
vs. Nadine Keller2-6, 6-4, 10-6 výhradetail zápasu
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Regina Husak6-0, 6-4 výhradetail zápasu
Poland W25 Bytom - antuka
22.07.19
1. kolo kval.
vs. Ivana Sebestova2-6, 4-6 prehradetail zápasu
Czech Republic W25 Prerov - antuka
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Nefisa Berberovic1-6, 0-6 prehradetail zápasu
Sweden W15 Varberg - antuka
15.05.19
1. kolo
vs. Sofia Nami Samavati3-6, 1-6 prehradetail zápasu
14.05.19
kvalifik.
vs. Olivia Malm6-3, 7-5 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
15.04.19
1. kolo kval.
vs. Sapfo Sakellaridi3-6, 3-6 prehradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
08.04.19
1. kolo kval.
vs. Marie Mettraux2-6, 2-6 prehradetail zápasu
Czech Republic Jablonec Nad - koberec
03.12.18
1. kolo kval.
vs. Natalia Orlova6-73, 2-6 prehradetail zápasu
Czech Republic Frydek Mistek - antuka
08.09.18
1. kolo kval.
vs. Karolina Szmit2-6, 0-6 prehradetail zápasu
Czech Republic Prague - antuka
01.09.18
1. kolo kval.
vs. Karolina Jaskiewicz3-6, 1-6 prehradetail zápasu
Austria Vienna - antuka
15.07.18
2. kolo kval.
vs. Tereza Koplova4-6, 6-4, 0-6 prehradetail zápasu
Czech Republic Jablonec Nad - antuka
28.06.18
2. kolo
vs. Victoria Kan2-6, 3-6 prehradetail zápasu
27.06.18
1. kolo
vs. Louise Lampla6-3, 1-6, 6-3 výhradetail zápasu
25.06.18
kvalifik.
vs. Eva Cechakova6-3, 6-3 výhradetail zápasu
24.06.18
2. kolo kval.
vs. Natalie Novotna6-3, 6-0 výhradetail zápasu
23.06.18
1. kolo kval.
vs. Melani Safarova6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Czech Republic Prerov - antuka
12.06.18
1. kolo
vs. Katerina Vankova3-6, 2-6 prehradetail zápasu
10.06.18
2. kolo kval.
vs. Alica Sepesiova6-0, 6-0 výhradetail zápasu
10.06.18
kvalifik.
vs. Nikola Breckova6-4, 4-6, 6-1 výhradetail zápasu
09.06.18
1. kolo kval.
vs. Renata Ivandic6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Czech Republic Prerov - antuka
12.06.17
1. kolo kval.
vs. Celine Fritsch1-6, 4-6 prehradetail zápasu
<