ZÁPAS
12.04.21 | 2. kolo kval. | Lucie Petruzelova | Barbora Pokorna | 7-5, 2-6, 10-8 | W15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Česká republika
30.08.02, 21 rokov
30.08.02, 21 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Česká republika
09.11.01, 22 rokov
09.11.01, 22 rokov
Lucie Petruzelova vs. Barbora Pokorna - Vzájomné zápasy
12.04.21 | 2. kolo kval. | Lucie Petruzelova | Barbora Pokorna | 7-5, 2-6, 10-8 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
07.08.19 | 1. kolo | Lucie Petruzelova | Barbora Pokorna | 6-3, 6-0 | detail zápasu | W15 Olomouc | antuka |
Lucie Petruzelova form & Barbora Pokorna form
Lucie Petruzelova - posledné zápasy
W25 Santo - tvrdý | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Ania Hertel | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Nell Miller | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Emma Van Poppel | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-4, 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Kelly Williford | 6-0, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Emma Mazzoni | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Taylor Marie Gales | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Santo - tvrdý | ||||
01.12.22 2. kolo | vs. Victoria Hu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.11.22 1. kolo | vs. Vasilisa Borisova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Santo - tvrdý | ||||
25.11.22 štvrťfinále | vs. Bianca Jolie Fernandez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.11.22 2. kolo | vs. Marika Jones | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
22.11.22 1. kolo | vs. Tara Malik | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Macon - tvrdý | ||||
17.10.22 1. kolo kval. | vs. Victoria Hu | 6-4, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Hilton - antuka | ||||
27.09.22 1. kolo | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Frederiksberg - antuka | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.22 1. kolo | vs. Ivana Jorovic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
27.06.22 1. kolo kval. | vs. Rebeka Stolmar | 3-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.06.22 kvalifik. | vs. Eloise De Mooij | 6-75, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Liva Yildiz | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Mila Masic | 4-6, 6-0, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
19.05.22 2. kolo | vs. Anne Christine Lutkemeyer Obregon | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.05.22 1. kolo | vs. Lya Fernandez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
13.05.22 štvrťfinále | vs. Quetzali Dafne Vazquez Montesinos | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.05.22 2. kolo | vs. Chia Yi Tsao | 7-65, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
11.05.22 1. kolo | vs. Saki Imamura | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Julia Victoria Rennert | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Les - tvrdý | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Elysia Bolton | 4-6, 1-6 | detail zápasu |
Barbora Pokorna - posledné zápasy
W60 Olomouc - antuka | ||||
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Ludmila Kareisova | 7-5, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Natalie Augustinova | 6-3, 5-7, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.04.21 2. kolo kval. | vs. Margaux Rouvroy | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Costanza Traversi | 3-6, 7-69, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Lucie Petruzelova | 5-7, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Franziska Sziedat | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Ines Ibbou | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Tereza Krenkova | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Jana Jablonovska | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Olomouc - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Lucie Petruzelova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.08.19 kvalifik. | vs. Nadine Keller | 2-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Regina Husak | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Bytom - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Prerov - antuka | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Nefisa Berberovic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Varberg - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Sofia Nami Samavati | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. Olivia Malm | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Marie Mettraux | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - koberec | ||||
03.12.18 1. kolo kval. | vs. Natalia Orlova | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Frydek Mistek - antuka | ||||
08.09.18 1. kolo kval. | vs. Karolina Szmit | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Karolina Jaskiewicz | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Tereza Koplova | 4-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - antuka | ||||
28.06.18 2. kolo | vs. Victoria Kan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.06.18 1. kolo | vs. Louise Lampla | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
25.06.18 kvalifik. | vs. Eva Cechakova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Natalie Novotna | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Melani Safarova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Katerina Vankova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Alica Sepesiova | 6-0, 6-0 | detail zápasu |