ZÁPAS
28.04.21 | 1. kolo | Louise Brunskog | Anastasija Radojevic | 6-1, 4-6, 6-2 | W15 Cairo | antuka |
ŠTATISTIKY
Louise Brunskog | Anastasija Radojevic | |
1. podanie % | 91/121 (75%) | 38/73 (52%) |
Vyhrané body z 1.podania | 48/91 (53%) | 16/38 (42%) |
Vyhrané body z 2.podania | 14/30 (47%) | 12/35 (34%) |
Vyhrané break-bally | 9/13 (69%) | 6/19 (32%) |
Vyhrané body z returnu | 45/73 (62%) | 59/121 (49%) |
Vyhrané body celkom | 107/194 (55%) | 87/194 (45%) |
Dvojchyby | 6 | 6 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Louise Brunskog | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Anastasija Radojevic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Louise Brunskog | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Anastasija Radojevic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Louise Brunskog | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-1 | Anastasija Radojevic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Louise Brunskog | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Anastasija Radojevic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Louise Brunskog | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Anastasija Radojevic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Louise Brunskog | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Anastasija Radojevic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Louise Brunskog | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Anastasija Radojevic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Louise Brunskog | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-5 | Anastasija Radojevic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Louise Brunskog | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Anastasija Radojevic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Louise Brunskog | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Anastasija Radojevic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Louise Brunskog | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Anastasija Radojevic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Louise Brunskog | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Anastasija Radojevic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Louise Brunskog | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Srbsko
07.09.02, 21 rokov
07.09.02, 21 rokov
Louise Brunskog vs. Anastasija Radojevic - Vzájomné zápasy
28.04.21 | 1. kolo | Louise Brunskog | Anastasija Radojevic | 6-1, 4-6, 6-2 | detail zápasu | W15 Cairo | antuka |
Louise Brunskog form & Anastasija Radojevic form
Louise Brunskog - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Luisa Hrda | 3-6, 0-1, - Louise Brunskog - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Valeria Koussenkova | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Lisa Zaar | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Daria Kuczer | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. June Bjork | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Anna Zyryanova | 7-5, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Bastad - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 2-6, - Louise Brunskog - skreč | detail zápasu | |
09.05.23 kvalifik. | vs. Linea Bajraliu | 7-61, 7-61 | detail zápasu | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Pettersson | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Varberg - antuka | ||||
02.05.23 kvalifik. | vs. Isabella Svahn | 6-74, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
07.12.22 1. kolo | vs. Lucia Marzal Martinez | 6-2, 2-6, 0-2, - Louise Brunskog - skreč | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
01.12.22 2. kolo | vs. Gloria Ceschi | 4-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
30.11.22 1. kolo | vs. Lidia Moreno Arias | 6-4, 4-0, Lidia Moreno Arias - skreč | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Irene Lavino | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
16.11.22 1. kolo | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
19.10.22 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.22 1. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 3-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
17.10.22 kvalifik. | vs. Candela Aparisi Gonzalez-Vallarino | 1-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
16.10.22 2. kolo kval. | vs. Erica Brennan | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Ceuta - tvrdý | ||||
24.09.22 finále | vs. Olga Helmi | 0-4, - Louise Brunskog - skreč | detail zápasu | |
23.09.22 semifinále | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-4, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
22.09.22 štvrťfinále | vs. Nadiya Kolb | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.09.22 2. kolo | vs. Patricia Rodriguez Carretero | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
15.09.22 2. kolo | vs. Naia Mercadier | 6-75, 6-73 | detail zápasu | |
14.09.22 1. kolo | vs. Carmen Garri Murcia | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Marbella - antuka | ||||
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Roisin Gilheany | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
25.08.22 2. kolo | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-4, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.08.22 1. kolo | vs. Syria La Cerra | 6-0, 6-1 | detail zápasu |
Anastasija Radojevic - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Liisa Varul | 2-6, 1-3, - Anastasija Radojevic - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Giuliana Bestetti | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Summer Yardley | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Shakhzoda Asimova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Yasmine Wagner | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Maria Mikhailova | 7-64, 7-61 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Susanna Giovanardi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Sanne Schalekamp | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.11.23 kvalifik. | vs. Margarita Skryabina | 1-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Suvorova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Cristiana Nicoleta Todoni | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 4-6, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Daria Yesypchuk | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
20.06.23 2. kolo kval. | vs. Jelena Gojkovic | 6-2, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Tea Nikcevic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-4, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Doroteja Petrovic | 4-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Jelena Cvijanovic | 5-7, 0-3, - Anastasija Radojevic - skreč | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Burenina | 6-3, 4-0, Ekaterina Burenina - skreč | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Doroteja Petrovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Lara Stojanovski | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.04.23 2. kolo kval. | vs. Leontina Stojanovic | 6-1, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Arabella Koller | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Nino Natsvlishvili | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Martina Zara | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Inez Maria Kotlikova | 4-6, 1-2, - Anastasija Radojevic - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.12.22 2. kolo | vs. Jasmine Conway | 7-66, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.12.22 1. kolo | vs. Arina Solomatina | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
19.12.22 kvalifik. | vs. Nicol Benesova | 6-4, 6-4 | detail zápasu |