Rusko
24.09.00, 23 rokov
24.09.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Turecko
11.01.05, 19 rokov
11.01.05, 19 rokov
Liubov Demidova vs. Defne Ursan - Vzájomné zápasy
06.06.21 | 1. kolo kval. | Liubov Demidova | Defne Ursan | 6-2, 6-1 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Liubov Demidova form & Defne Ursan form
Liubov Demidova - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Elif Albayrak | 2-6, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Izabelle Persson | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Rachel Gailis | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Defne Ursan | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.06.21 kvalifik. | vs. Estella Jaeger | 6-2, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Meryem Alexandra Guener | 7-5, 2-6, 19-17 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Jamilah Snells | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Dora Olgungul | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Dilara Okur | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Jacqueline Soloveychik | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Esther Bataille | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Jessica Plazas | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Semra Aksu | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Soumeya Anane | 1-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.01.21 2. kolo kval. | vs. Stanislava Bobrovnikova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.01.21 1. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 2-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.12.20 1. kolo kval. | vs. Silvia Maria Costache | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Ena Kajevic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Dora Olgungul | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Kamila Kerimbayeva | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Carlota Martinez Cirez | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Semra Aksu | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.01.20 2. kolo kval. | vs. Yixuan Li | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.01.20 kvalifik. | vs. Bruna Casasampere Escoda | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Svetlana Iansitova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Ilayda Baykan | 6-4, 0-6, 7-10 | detail zápasu |
Defne Ursan - posledné zápasy
W35 Antalya - antuka | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ivanova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Karolina Mrazikova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Daria Ioana Pastoric | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Tatyana Nikolenko | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Basak Akbas | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Selin Ovunc | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Istanbul - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Lilly Elida Haseth | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Ines Faltinger | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Liya Pencheva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Doga Turkmen | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Himari Sato | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Liubov Demidova | 2-6, 1-6 | detail zápasu |