ZÁPAS
27.07.20 | 1. kolo | Lisa Ponomar | Katharina Hering | 2-6, 6-4, 6-4 | All Lower | antuka |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Katharina Hering | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lisa Ponomar | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15, 40-40, A-40, 0-0, 15-15, 30-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-0 | Katharina Hering | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 0-0, 15-15, 15-40, 30-40 | ||
Lisa Ponomar | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 0-0, 0-15, 30-15, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Katharina Hering | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 0-0, 0-15, 15-30, 15-40 | ||
Lisa Ponomar | 3-2 | |
0-0, 0-0, 15-15, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-2 | Katharina Hering | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 0-0, 0-30 | ||
Lisa Ponomar | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40[BP], A-40, 40-40, A-40, 0-0, 0-15, 15-15, 30-30 | ||
2-6 |
2 | ||
0-0 | Katharina Hering | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 0-0 | ||
Lisa Ponomar | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 0-0, 15-15, 30-15, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-0 | Katharina Hering | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 0-0 | ||
Lisa Ponomar | 3-0 | |
0-0, 15-15, 40-15, 0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-30 | ||
4-0 | Katharina Hering | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Lisa Ponomar | 5-0 | |
0-0, 0-15, 30-15, 0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-0 | Katharina Hering | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
1 | ||
1-1 | Katharina Hering | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 0-0, 15-15, 15-40, 30-40 | ||
Lisa Ponomar | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 0-0, 0-15, 30-15, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Katharina Hering | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 0-0, 0-15, 15-30, 15-40 | ||
Lisa Ponomar | 2-3 | |
0-0, 0-0, 15-15, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-4 | Katharina Hering | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 0-0, 0-30 | ||
Lisa Ponomar | 2-5 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40[BP], A-40, 40-40, A-40, 0-0, 0-15, 15-15, 30-30 | ||
2-6 |
2 | ||
1-1 | Katharina Hering | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 0-0 | ||
Lisa Ponomar | 1-2 | |
0-0, 15-15, 40-15, 0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-30 | ||
2-2 | Katharina Hering | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Lisa Ponomar | 2-3 | |
0-0, 0-15, 30-15, 0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-3 | Katharina Hering | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lisa Ponomar | 4-3 | |
0-0, 30-0, 30-30 | ||
5-3 | Katharina Hering | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40 | ||
Lisa Ponomar | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40[BP], A-40 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Katharina Hering | |
0-0 | ||
Lisa Ponomar | 1-0 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
2-0 | Katharina Hering | |
0-0, 0-15, 0-40, 15-40 | ||
Lisa Ponomar | 2-1 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Katharina Hering | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Lisa Ponomar | 3-2 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-2 | Katharina Hering | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Lisa Ponomar | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 30-40[BP], A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Katharina Hering | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Lisa Ponomar | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Lisa Ponomar vs. Katharina Hering - Vzájomné zápasy
27.07.20 | 1. kolo | Lisa Ponomar | Katharina Hering | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Lisa Ponomar form & Katharina Hering form
Lisa Ponomar - posledné zápasy
W25 Braunschweig - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Sophie Greiner | 4-6, 0-1, - Lisa Ponomar - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.11.20 1. kolo | vs. Manon Arcangioli | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.10.20 2. kolo | vs. Alice Robbe | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.10.20 1. kolo | vs. Elena Malygina | 6-2, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.10.20 štvrťfinále | vs. Barbara Gatica | 6-0, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
22.10.20 2. kolo | vs. Rebeca Pereira | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
20.10.20 1. kolo | vs. Anna Ureke | 6-4, 5-1, Anna Ureke - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.10.20 2. kolo | vs. Anna Ukolova | 6-1, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.10.20 1. kolo | vs. Alice Benvegnu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý | ||||
30.09.20 1. kolo | vs. Susan Bandecchi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.09.20 kvalifik. | vs. Valeriya Strakhova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.09.20 2. kolo kval. | vs. Ramu Ueda | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Alba Retortillo Soiras | 7-610, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Porto - tvrdý | ||||
23.09.20 1. kolo | vs. Julie Belgraver | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.09.20 kvalifik. | vs. Iveta Dapkute | 6-3, 0-6, 11-9 | detail zápasu | |
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Juliette Mazzoni | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
27.08.20 1. kolo | vs. Greta Arn | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Quirine Lemoine | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.08.20 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
20.08.20 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
19.08.20 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 7-5, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.08.20 1. kolo | vs. Antonia Schmidt | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.08.20 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-2, 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
15.08.20 1. kolo | vs. Santa Strombach | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
09.08.20 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
08.08.20 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.08.20 1. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
06.08.20 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Katharina Hering - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Diana Demidova | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Schena Benamar | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Massiva Boukirat | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
08.09.23 štvrťfinále | vs. Eva Marie Voracek | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Sarafina Olivia Hansen | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Sevil Yuldasheva | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Estella Jaeger | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Erwitte - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Mathilde Lollia | 6-4, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Jantje Tilbuerger | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Elena Pridankina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
30.06.23 štvrťfinále | vs. Chiara Scholl | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Annelin Bakker | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Anastasiya Kuparev | 7-69, 6-2 | detail zápasu | |
26.06.23 kvalifik. | vs. Klara Veldman | 4-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Nicol Benesova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Norges - tvrdý | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Amelie Van Impe | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Troisdorf - antuka | ||||
29.05.23 kvalifik. | vs. Katharina Gerlach | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Florence Fohnen | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.04.23 2. kolo | vs. Julie Struplova | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
12.04.23 1. kolo | vs. Joy De Zeeuw | 6-3, 6-0 | detail zápasu |