ZÁPAS
09.11.16 | 2. kolo | Ling Zhang | Lauryn John-Baptiste | 7-62, 2-6, 6-4 | Shrewsbury | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Ling Zhang | Lauryn John-Baptiste | |
1. podanie % | 58/87 (67%) | 53/105 (50%) |
Vyhrané body z 1.podania | 33/58 (57%) | 39/53 (74%) |
Vyhrané body z 2.podania | 20/29 (69%) | 21/52 (40%) |
Vyhrané break-bally | 4/6 (67%) | 5/11 (45%) |
Vyhrané body z returnu | 45/105 (43%) | 34/87 (39%) |
Vyhrané body celkom | 98/192 (51%) | 94/192 (49%) |
Dvojchyby | 2 | 5 |
Esá | 3 | 8 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Ling Zhang vs. Lauryn John-Baptiste - Vzájomné zápasy
09.11.16 | 2. kolo | Ling Zhang | Lauryn John-Baptiste | 7-62, 2-6, 6-4 | detail zápasu | Shrewsbury | tvrdý I. |
Ling Zhang form & Lauryn John-Baptiste form
Ling Zhang - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.02.20 kvalifik. | vs. Margaux Orange | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Klaudia Wira | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Katsiaryna Skachkova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.02.20 kvalifik. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Juliane Triebe | 2-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.20 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
W25 Hong - tvrdý | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Momoko Kobori | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Hong - tvrdý | ||||
31.12.19 kvalifik. | vs. Kwan Yau Ng | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.12.19 1. kolo kval. | vs. Emily Fanning | 2-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
W60 Luan - tvrdý | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Catherine Harrison | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Hong - tvrdý | ||||
11.04.19 2. kolo | vs. Eri Hozumi | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
09.04.19 1. kolo | vs. Zeel Desai | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Shenzhen - tvrdý | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Xuliu Sun | 6-74, 6-0, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Yokohama - tvrdý | ||||
04.03.19 kvalifik. | vs. Mayuka Aikawa | 6-1, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
03.03.19 1. kolo kval. | vs. Marina Kurosu | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Osaka - tvrdý | ||||
27.02.19 1. kolo | vs. Ivana Jorovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.19 kvalifik. | vs. Xiaodi You | 1-6, 7-63, 12-10 | detail zápasu | |
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Junri Namigata | 3-2, Junri Namigata - skreč | detail zápasu | |
W60 Kyoto - tvrdý I. | ||||
20.02.19 1. kolo | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.02.19 kvalifik. | vs. Mana Ayukawa | 2-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Ji-Hee Choi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Singapore - tvrdý | ||||
22.01.19 kvalifik. | vs. Ana Veselinovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Lerr Min Lim | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Singapore - tvrdý | ||||
16.01.19 1. kolo | vs. Conny Perrin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.19 kvalifik. | vs. Georgia Brescia | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
13.01.19 1. kolo kval. | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W25 Hong - tvrdý | ||||
10.01.19 2. kolo | vs. Chihiro Muramatsu | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
08.01.19 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 1-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Hong - tvrdý | ||||
03.01.19 2. kolo | vs. Monika Kilnarova | 6-3, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
02.01.19 1. kolo | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-1, 6-0 | detail zápasu |
Lauryn John-Baptiste - posledné zápasy
W25 Foxhills - tvrdý | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Ruby Cooling | 6-3, 6-74, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Amarni Banks | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Michelle Dzjachangirova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Johnson | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Surbiton - tráva | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Carole Monnet | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 La - tvrdý | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Sijia Wei | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
29.05.23 kvalifik. | vs. Joyce Kim Behnke | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Cassidy | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
23.05.23 kvalifik. | vs. Jiaqi Wang | 7-64, 3-6, 3-10 | detail zápasu | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Jiayu Xu | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
05.05.23 štvrťfinále | vs. Elena-Teodora Cadar | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.05.23 2. kolo | vs. Elena Malygina | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
03.05.23 1. kolo | vs. Ella Mcdonald | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
01.05.23 kvalifik. | vs. Given Roach | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Mia Wainwright | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
28.04.23 štvrťfinále | vs. Emily Appleton | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.04.23 2. kolo | vs. Eliz Maloney | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
25.04.23 1. kolo | vs. Kristina Paskauskas | 1-6, 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Pretoria - tvrdý | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Georgina Garcia-Perez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Pretoria - tvrdý | ||||
06.03.23 kvalifik. | vs. Kira Pavlova | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Keren Mor | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
13.02.23 kvalifik. | vs. Fiona Ferro | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Martha Matoula | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Bath - tvrdý I. | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Hanne Vandewinkel | 6-3, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
W60 Sunderland - tvrdý I. | ||||
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Jasmijn Gimbrere | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
12.12.22 2. kolo kval. | vs. Sana Garakani | 3-6, 6-0, 9-11 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Chia Yi Tsao | 0-6, 6-2, 9-11 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
28.10.22 štvrťfinále | vs. Anne Schaefer | 3-6, 0-6 | detail zápasu |