ZÁPAS
07.07.20 | 1. kolo | Lina Gjorcheska | Basak Eraydin | 6-0, 6-2 | All Lower | antuka |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Basak Eraydin | |
0-0, 0-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lina Gjorcheska | 1-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Basak Eraydin | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
Lina Gjorcheska | 3-0 | |
0-0 | ||
4-0 | Basak Eraydin | |
Lina Gjorcheska | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Basak Eraydin | |
0-0 | ||
Lina Gjorcheska | 0-1 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Basak Eraydin | |
0-0 | ||
Lina Gjorcheska | 2-1 | |
0-0, 0-15 | ||
3-1 | Basak Eraydin | |
0-0 | ||
Lina Gjorcheska | 3-2 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
4-2 | Basak Eraydin | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP] | ||
Lina Gjorcheska | 5-2 | |
0-0, 30-0 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Lina Gjorcheska vs. Basak Eraydin - Vzájomné zápasy
07.07.20 | 1. kolo | Lina Gjorcheska | Basak Eraydin | 6-0, 6-2 | detail zápasu | All Lower | antuka |
21.11.16 | 1. kolo | Lina Gjorcheska | Basak Eraydin | 6-2, 7-5 | detail zápasu | Valencia | antuka |
Lina Gjorcheska form & Basak Eraydin form
Lina Gjorcheska - posledné zápasy
W35 Alaminos - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Deborah Chiesa | 6-2, 0-6, 0-3, - Lina Gjorcheska - skreč | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
17.03.24 finále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Nuria Brancaccio | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Ksenia Zaytseva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Matilde Paoletti | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Maria Siopacha | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Alexandra Eala | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Urszula Radwanska | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
10.02.24 štvrťfinále | vs. Tara Wurth | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Kawa | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Mia Ristic | 6-75, 6-74 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
10.11.23 štvrťfinále | vs. Cristina Dinu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Anna Gabric | 2-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
03.11.23 štvrťfinále | vs. Sinja Kraus | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 6-74, 6-1, 2-0, Alexandra Cadantu - skreč | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
01.10.23 finále | vs. Antonia Ruzic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
30.09.23 semifinále | vs. Dominika Salkova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
29.09.23 štvrťfinále | vs. Lois Boisson | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
28.09.23 3. kolo | vs. Mia Ristic | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 6-75, 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
16.09.23 semifinále | vs. Iva Primorac | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
15.09.23 štvrťfinále | vs. Sada Nahimana | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
14.09.23 3. kolo | vs. Rina Saigo | 6-73, 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Basak Eraydin - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Dia Evtimova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Anja Stankovic | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Alessandra Mazzola | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Vittoria Modesti | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Diana Demidova | 6-1, 6-73, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Anna Kartseva | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Gresi Bajri | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Gozde Turhan | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Joelle Steur | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Marina Lubsheva | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.12.23 semifinále | vs. Jana Bojovic | - Basak Eraydin - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
09.12.23 2. kolo | vs. Eunhye Lee | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
09.12.23 štvrťfinále | vs. Ksenia Laskutova | 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Haine Ogata | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
27.10.23 štvrťfinále | vs. Anastasia Zakharova | 7-65, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-62, 7-64 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Diana Demidova | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Alevtina Ibragimova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Istanbul - antuka | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Katie Swan | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Lara Schmidt | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.04.23 semifinále | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 3-6 | detail zápasu |