ZÁPAS
13.06.22 | 1. kolo kval. | Lexie Stevens | Veronika Podrez | 6-0, 6-1 | W25 Denain | antuka |
ŠTATISTIKY
Lexie Stevens | Veronika Podrez | |
1. podanie % | 28/35 (80%) | 20/35 (57%) |
Vyhrané body z 1.podania | 19/28 (68%) | 6/20 (30%) |
Vyhrané body z 2.podania | 5/7 (71%) | 3/15 (20%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 26/35 (74%) | 11/35 (31%) |
Vyhrané body celkom | 50/70 (71%) | 20/70 (29%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Lexie Stevens | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Veronika Podrez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Lexie Stevens | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Veronika Podrez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lexie Stevens | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Veronika Podrez | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Lexie Stevens | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Veronika Podrez | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Lexie Stevens | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Veronika Podrez | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lexie Stevens | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Veronika Podrez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Lexie Stevens | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Lexie Stevens vs. Veronika Podrez - Vzájomné zápasy
13.06.22 | 1. kolo kval. | Lexie Stevens | Veronika Podrez | 6-0, 6-1 | detail zápasu | W25 Denain | antuka |
Lexie Stevens form & Veronika Podrez form
Lexie Stevens - posledné zápasy
W40 Skopje - antuka | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Lois Boisson | 3-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Anja Wildgruber | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Amelie Van Impe | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
23.08.23 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Emily Welker | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Gloria Ceschi | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Daniela Seguel | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Mihaela Djakovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Georgia Pedone | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.07.23 kvalifik. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Sara Ziodato | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
19.07.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 6-4, 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
W40 The - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - antuka | ||||
29.06.23 3. kolo | vs. Solana Sierra | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
28.06.23 2. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santo - antuka | ||||
21.06.23 2. kolo | vs. Carolyn Ansari | 5-7, 0-1, - Lexie Stevens - skreč | detail zápasu | |
's-Hertogenbosch - tráva | ||||
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Carol Zhao | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Bodrum - antuka | ||||
16.05.23 kvalifik. | vs. Ayla Aksu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 6-1, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Istanbul - antuka | ||||
28.04.23 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.04.23 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Zumra Balkan | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Billie Jean - antuka | ||||
10.04.23 Rubber 1 | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Anapoima - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Melany Solange Krywoj | 6-71, 2-6 | detail zápasu |
Veronika Podrez - posledné zápasy
W15 Gonesse - antuka | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Fiona Ganz | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Amy Zhu | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Helena Stevic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Lena Papadakis | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
14.01.24 finále | vs. Carolina Kuhl | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.01.24 semifinále | vs. Tamara Kostic | 6-2, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
12.01.24 štvrťfinále | vs. Aneta Kladivova | 6-2, Aneta Kladivova - skreč | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Karolina Kozakova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Liam Oved | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Anna Blinkova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.12.23 kvalifik. | vs. Alana Smith | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Sofia Costoulas | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 6-0, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Matilda Mutavdzic | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Sayaka Ishii | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Fiona Ganz | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
22.10.23 finále | vs. Alice Robbe | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Amandine Hesse | 6-75, 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
20.10.23 štvrťfinále | vs. Anastasia Kulikova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Anna Chekanskaya | 6-3, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Emeline Dartron | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Annemarie Lazar | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Elisa Herman | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Freya Christie | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Lisa Zaar | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Mariia Bergen | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
14.09.23 štvrťfinále | vs. Martina Genis Salas | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Yelyzaveta Kotliar | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Marine Szostak | 6-1, 6-2 | detail zápasu |