ZÁPAS
10.12.20 | 2. kolo | Lexie Stevens | Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-3, 6-1 | W15 Cairo | antuka |
ŠTATISTIKY
Lexie Stevens | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
1. podanie % | 40/48 (83%) | 25/46 (54%) |
Vyhrané body z 1.podania | 26/40 (65%) | 14/25 (56%) |
Vyhrané body z 2.podania | 3/8 (38%) | 6/21 (29%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 26/46 (57%) | 19/48 (40%) |
Vyhrané body celkom | 55/94 (59%) | 39/94 (41%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Lexie Stevens | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lexie Stevens | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lexie Stevens | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lexie Stevens | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lexie Stevens | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lexie Stevens | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lexie Stevens | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lexie Stevens | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Lexie Stevens vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz - Vzájomné zápasy
10.12.20 | 2. kolo | Lexie Stevens | Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-3, 6-1 | detail zápasu | W15 Cairo | antuka |
Lexie Stevens form & Lamis Alhussein Abdel Aziz form
Lexie Stevens - posledné zápasy
W40 Skopje - antuka | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Lois Boisson | 3-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Anja Wildgruber | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Amelie Van Impe | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
23.08.23 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Emily Welker | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Gloria Ceschi | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Daniela Seguel | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Mihaela Djakovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Georgia Pedone | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.07.23 kvalifik. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Sara Ziodato | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
19.07.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 6-4, 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
W40 The - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - antuka | ||||
29.06.23 3. kolo | vs. Solana Sierra | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
28.06.23 2. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santo - antuka | ||||
21.06.23 2. kolo | vs. Carolyn Ansari | 5-7, 0-1, - Lexie Stevens - skreč | detail zápasu | |
's-Hertogenbosch - tráva | ||||
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Carol Zhao | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Bodrum - antuka | ||||
16.05.23 kvalifik. | vs. Ayla Aksu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 6-1, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Istanbul - antuka | ||||
28.04.23 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.04.23 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Zumra Balkan | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Billie Jean - antuka | ||||
10.04.23 Rubber 1 | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Anapoima - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Melany Solange Krywoj | 6-71, 2-6 | detail zápasu |
Lamis Alhussein Abdel Aziz - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Isabelle Lacy | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.03.24 štvrťfinále | vs. Katarina Kuzmova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Danielle Daley | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Maya Drozd | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Laura Samsonova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Daria Kuczer | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Sara Milanese | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Margot Phanthala | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Francesca Pace | 7-5, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Kira Pavlova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Tamara Kostic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Nika Ilic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-71, 5-7 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 3-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 6-4, 3-0, Kateryna Lazarenko - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.10.23 finále | vs. Kamilla Bartone | 5-7, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Maya Drozd | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
20.10.23 štvrťfinále | vs. Kateryna Lazarenko | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Merna Refaat | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Alisa Kummel | 6-74, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Elena-Teodora Cadar | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.23 štvrťfinále | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Klara Veldman | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.09.23 finále | vs. Lara Pfeifer | 5-7, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
09.09.23 semifinále | vs. Weronika Ewald | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
08.09.23 štvrťfinále | vs. Julia Ronney | 6-4, 6-1 | detail zápasu |